Honey Skarbek przytyła podczas izolacji. Gwiazda narzeka na swoją figurę

Honey Skarbek przytyła podczas izolacji. Gwiazda narzeka na swoją figurę Źródło: instagram.com/honkabiedronka

Honey Skarbek jest kolejną ofiarą społecznej izolacji, jaką wywołała pandemia koronawirusa, gwiazda w dramatycznych słowach opowiedziała o tym, jak przebiegła u niej "kwarantanna". Celebrytka narzeka na swoją figurę.

Honey Skarbek została uwieziona w domu, jak większość Polaków przez ostatnie miesiące. Wszystko za sprawą coraz większej liczby zakażeń koronawirusem COVID-19. Choć okres największego zamrożenia gospodarki i restrykcji już za nami, przypomnijmy sobie jak wyglądało nasze życie w marcu i kwietniu, ponieważ jak mówią rządzący, jest wielce prawdopodobne, że ograniczenia znowu powrócą.

Wielu z nas wykorzystało czas zamknięcia w domu i pracy zdalnej na nadrabianie serialowych i filmowych zaległości. Bardzo często rozrywce przed ekranem towarzyszyło zajadanie się przekąskami. Jeżeli czuliście się winni swojemu podjadaniu, wiedzcie, że nie jesteście w tym sami. Jak oznajmiła Honorata Skarbek, czyli popularna Honey, "przytyła chyba ze 100 kilo".

Honey Skarbek wraca do formy

Gwiazda żali się: "Nienawidzę jakiegokolwiek bezproduktywnego działania, natomiast tak, usiadłam na tyłku i zaczęłam oglądać filmy. Przez to zaczęłam też jeść przeogromne ilości żarcia i słodyczy!". Nie traci jednak pogody ducha. Zaznacza, że wkrótce wróci na siłownię i jest przekonana, że uda się odzyskać utraconą figurę.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

"Z dnia na dzień traciłam motywację, mamy zamiar z moim trenerem wrócić do regularnych treningów. Bardzo mi tego brakuje w życiu" cytuje celebrytkę portal Pomponik. Wiele wskazuje na to, że "kwarantannowe" kilogramy szybko uda się zredukować.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna akcja służb. Nauczycielka i gość weselny z koronawirusem, bardzo niepokojące informacje z tej samej gminy

2. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć

A Wam udało się utrzymać idealną sylwetkę podczas narodowej izolacji? Jeżeli nie, to nie martwcie się - zdarza się to każdemu Najważniejsze by znaleźć w sobie motywację i ruszyć z treningowym planem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz monetę 5 zł? Dzisiaj w Biedronce zrobisz furorę, niesamowita wiadomość
  2. Tragiczna śmierć młodziutkiej gwiazdy. Miała wielki talent, szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach
  3. Kobieta usłyszała nagle dziwne dźwięki dochodzące z łazienki. Zajrzała pod wannę i pobladła, natychmiast chwyciła telefon
  4. Polskę obiegły tragiczne informacje. Zwłoki znalezione w Tatrach to Bartosz Apanasiewicz z partnerką
  5. TVP podjęło niespodziewaną decyzję, już nie ma odwrotu. Widzowie będą mocno rozczarowani
  6. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówią, ogromne zaskoczenie i radość

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News