Wyznał babci, że jest gejem. "Jeśli to prawda, nie będę cię kochać"

Wyznał babci, że jest gejem. "Jeśli to prawda, nie będę cię kochać" Źródło: .

Homoseksualizm zawsze był problemem dla reżysera Rafała Łyski. Autor filmu „Miłość bezwarunkowa” wyznał w wywiadzie, jak ciężkie miał relacje ze swoją babcią, gdy wyznał jej, że jest gejem. Pośród przykrych słów usłyszał te najgorsze. Członkini rodziny twierdziła, że nie będzie go kochać, jeśli to okaże się prawdą.

Homoseksualizm jest udręką dla wielu osób, które boją się do niego przyznać. Rafał Łyska, autor dokumentu "Miłość bezwarunkowa" przyznał, jak wielkie miał problemy z babcią, która nie chciała zaakceptować jego orientacji seksualnej. Reżyser przyznał, jak ciężko było najbliższej jego sercu osobie pogodzić się z tym, że jej wnuk nie jest heteroseksualny.

Homoseksualizm wnuka zdenerwował babcię. Mocne słowa w kierunku Łyski

Łyska przyznał, że musiał przez wiele lat ukrywać swój homoseksualizm przez to, że pochodził z małej miejscowości. Kiedy się do niego przyznał, zaczął mieć poważne problemy. Był wyszydzany, bity, a także zmagał się z szykanami ze strony społeczeństwa. Na samym początku nie mógł liczyć nawet na wsparcie babci, która w ostrych słowach skomentowała jego orientację seksualną.

- Kiedy babcia usłyszała, że jestem gejem, oświadczyła: "Jeśli to prawda, nie będę cię kochać" [...] Gdy pojechałem z babcią do przychodni, lekarka zaczęła wypytywać, czy znalazłem dziewczynę. Babcia zmieniła temat. Mówiła, że jestem magistrem. Że nie mam partnerki przez brak stałej pracy. A potem odwróciła się i puściła do mnie oko - mówi reżyser.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia z happy endem

Relacje Rafała Łyski z babcią zmieniły się, kiedy mężczyzna zaczął osiągać sukcesy w związku ze swoją pracą. Babcia przestała się go wstydzić, a nawet zaakceptowała orientację wnuka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

- U babci jest zawsze rozdźwięk: z jednej strony ostrzega mnie przed LGBT, a z drugiej - modli się, żeby dokument wygrywał w konkursach. Mimo wszystko jej życie na wsi się nie zmieniło. Ma życzliwych ludzi wokół siebie. Niektórzy gratulują, że wnukowi tak fajnie się powodzi. A ona sama? Zaakceptowała mnie. Bo powiedziała: „Jednak Bóg takiego cię stworzył. Tak musi być - opowiada twórca filmowy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Umierający na nowotwór mężczyzna zdradził partnerce swoje największe marzenie. Kilka dni później personel nie mógł przestać płakać
  2. Koniec z męczącym myciem okien dzięki szybkiemu trikowi z użyciem gąbki. W kilka minut będą lśnić czystością bez wysiłku
  3. 8-latek postanowił spełnić obietnicę, jaką dał zmarłej mamie. Spróbował i wypowiedział słowa, które złamią każde serce
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Wysokie Obcasy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News