Hollywoodzka gwiazda wybuchła płaczem. Dowiedziała się, że w Polsce...

Hollywoodzka gwiazda wybuchła płaczem. Dowiedziała się, że w Polsce... Źródło:

Scarlett Johansson jest jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych aktorek Hollywood. Udział w jednym z amerykańskich programów rozrywkowych zakończył się dla niej ogromnym smutkiem i wybuchem płaczu. Dramatyczna reakcja aktorki miała związek z Polską.

Do show "Finding your roots" zapraszane są gwiazdy, które w studiu programu poznają odległą historię swojej rodziny. Jak się okazało, dzieje przodków Johansson były bardzo trudne, a aktorka mocno przeżyła wiadomość o tym, co działo się z polską częścią jej rodziny.

"Ciężko to sobie wyobrazić"

Gwiazda dowiedziała się, że brat jej pradziadka wraz ze swoimi dziećmi zmarł w utworzonym przez Niemców getcie warszawskim podczas II Wojny Światowej. Gdy aktorka czytała imiona dzieci ze swojej rodziny, które straciły życie podczas wojny emocje wzięły górę i Johansson zalała się łzami. - Obiecałam sobie, że nie będę płakać, ale to zbyt trudne. Naprawdę ciężko to sobie wyobrazić. Jakże zupełnie inne życie było w tym samym czasie w Ameryce. To jest dziwne, że mój dziadek Saul pracował na Ludlow Street, kiedy po drugiej stronie działy się tak okropne rzeczy. Los jednego brata kontra życie drugiego - komentowała roztrzęsiona aktorka. Po chwili, gdy Johansson nieco się opanowała, stwierdziła że tragiczne odkrycie sprawiło, że poczuła się bardziej związana z rodziną. https://www.youtube.com/watch?v=-6qWtB2FGOc
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News