Niejedna gwiazda Hollywood poprawiała swoją urodę na drodze operacji plastycznych. To bardzo popularna metoda na zmianę swojego wizerunku wśród gwiazd, a zwłaszcza kobiet. Czasami jednak takie operacje prowadzą do katastrofy i po masie zabiegów przestaje się już przypominać samego siebie.

Z takim problemem boryka się 31-letnia gwiazda Hollywood. Mowa o Megan Fox, która nigdy nie przyznała się do tego typu zabiegów. Jej wygląd zmienia się jednak z roku na rok, a tak radykalnych zmian nie można uzasadnić ani ćwiczeniami, ani odpowiednią dietą.

Osoby ze środowiska gwiazdy przyznają, że 31-letnia aktorka ma prawdziwego bzika na punkcie chirurgii plastycznej. Fox w ciągu swojej kilkunastoletniej kariery kładła się pod skalpel częściej niż niejedna starsza koleżanka po fachu. Efekt, choć ma zadowalać gwiazdę, jest szokujący. Fox już wcale nie przypomina samej siebie z początku występów na srebrnym ekranie.

Zdjęciom Fox przyjrzał się specjalista do spraw chirurgii estetycznej, dr Matthew Schulman. Jak stwierdził ekspert, porównując starsze zdjęcia Fox z nowszymi, widać, że aktorka modelowała nos i nie żałuje sobie botoksu na twarzy. Jego zdaniem przełomowy miał być rok 2010, kiedy gwiazda sobie nie żałowała – operowała nos, usta, usunęła pozostałości po trądziku, powiększyła piersi i nafaszerowała się botoksem.

Poniżej zdjęcia, na których widać, jak w ciągu kilkunastu lat zmieniła się aktorka.

źródło: eastnews.com
źródło: eastnews.com
źródło: eastnews.com
źródło: eastnews.com
źródło: eastnews.com

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Zobacz również