Największa redakcja w kraju ZAATAKOWANA! Celowo wjechał furgonetką w budynek

Największa redakcja w kraju ZAATAKOWANA! Celowo wjechał furgonetką w budynek

Holandia nie może otrząsnąć się z szoku po tym, co się właśnie wydarzyło. Kierowca furgonetki celowo staranował redakcję holenderskiego dziennika "De Telegraaf" na przedmieściach Amsterdamu. Po tym, jak wjechał w budynek, samochód stanął w płomieniach.

O czwartej rano, biała furgonetka staranowała budynek głównej redakcji holenderskiego dziennika "De Telegraaf", mieszczącej się na przedmieściach Amsterdamu. Pojazd przebił się przez szklaną fasadę budynku, po czym stanął w płomieniach.

Holandia: furgonetka wjechała w redakcję

Najprawdopodobniej dzięki temu, że wydarzyło się to o czwartej rano - nikt nie zginął ani nie został ranny. Policja jest przekonana, że sprawca działał celowo. Niestety zbiegł on z miejsca zdarzenia, trwają poszukiwania. Dziennik, który padł ofiarą tego ataku, specjalizuje się w wiadomościach sportowych i kryminalnych. Co ciekawe, w tej samej części Amsterdamu niedawno miało miejsce podobne, celowe zdarzenie. 41-letni mężczyzna wtedy wystrzelił pocisk z wyrzutni rakiet w kierunku budynku mieszczącego redakcje kilku czasopism. Sprawca został aresztowany. Nikt nie został ranny na skutek tego incydentu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor telewizji Polsat przeszedł piekło. „Dziś zapłaciłem wysoką cenę”
  2. Słynny polski aktor rozlicza się z alkoholizmem. Skrzywdził wiele osób
  3. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
Źródło: wiadomosci.onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News