Ostatnia miesięcznica smoleńska minęła pod znakiem kontrowersji po aresztowaniu Władysława Frasyniuka i żarliwych kontrmanifestacji. Internauci dopatrzyli się jednak nietypowego zachowania prezesa PiS, które w kilka dni po miesięcznicy robi furorę w sieci.

Zaskakujące zachowanie Jarosława Kaczyńskiego stało się tak popularne, że przyćmiło nawet kontrowersyjną sprawę zatrzymania Władysława Frasyniuka. Chodzi o to, co zrobił Kaczyński po swoim przemówieniu.

To nie było wyjątkowe. Ponownie, tak jak na poprzednich miesięcznicach Kaczyński mówił o „dochodzeniu do prawdy” i „zatrważających nieprawidłowościach, których dopuścili się Rosjanie”. To, jak zareagował Kaczyński na skandowanie jego imienia, zaskoczyło wszystkich.

Kiedy prezes PiS zszedł z podwyższenia i ustawił się między innymi politykami, tłum zaczął skandować „Jarosław, Jarosław!”. Imię prezesa PiS krzyczeli wszyscy – nawet politycy stojący tuż obok Kaczyńskiego. Internauci dopatrzyli się jednak, że sam Kaczyński po cichu, pod nosem, wymawiał swoje imię i nawet zbierał ręce do oklasków.

Ten film viralowo rozszedł się po sieci – przerobiono go na gify, które wyświetlono już ponad ćwierć miliona razy. Samo nagranie z momentu po przemówieniu, kiedy Kaczyński sam skanduje po cichu swoje imię, internauci zobaczyli już prawie 100 tys. razy.

https://www.youtube.com/watch?v=gxyUtrghxMQ

...

Zobacz również