Absolutny hit w historii światowej piłki nożnej. Lewandowski jest bliski sensacyjnego transferu, jak nigdy dotąd! W hiszpańskich mediach rozpętała się prawdziwa burza na temat przejęcia Lewandowskiego!

Według ostatnich sensacyjnych doniesień hiszpańskich mediów Real Madryt nigdy nie zrezygnowało z Lewandowskiego i ponownie będzie się ubiegać o naszego najlepszego narodowego strzelca.

ZOBACZ TAKŻE: Co za przemiana. Lewandowski przefarbował włosy i nie poznałbyś go na ulicy

Lewandowski w najlepszej formie od lat

Lewandowski ma obecnie świetną passę. Kłopoty z przebytymi kontuzjami odeszły w niepamięć, co ma swoje bezpośrednie przełożenie na statystykach. Tylko w ostatnich czterech rozegranych meczach, kapitan reprezentacji Polski strzelił aż pięć goli.

„Don Balon” – hiszpańska gazeta informuje, że Lewandowski jest już bardzo bliski przejścia do drużyny Realu Madryt. Hiszpańskie media aż roją się od spekulacji, jakoby Lewandowski był skłonny obniżyć swoje finansowe oczekiwania, byleby tylko grać dla Realu.

ZOBACZ TAKŻE: To będzie transfer roku! Media: Lewandowski ODEJDZIE z Bayernu, a na jego miejsce wejdzie…

Lewandowski rozwiąże wszystkie problemy Realu Madryt

Lewandowski jest gotów obniżyć swoją pensję, aby spełnić swoje marzenie o podpisaniu kontraktu z Realem. To piłkarz, który rozwiąże wszystkie problemy Realu ze strzelaniem goli. Transfer zawodnika, który ostatnimi czasy wiele razy był łączony z Realem, jest teraz bliżej realizacji niż kiedykolwiek – napisali w czasopiśmie „Don Balon”.

100 milionów rocznie dla Lewandowskiego

Lewandowski obecnie jest niekwestionowaną gwiazdą Bayernu Monachium, gdzie zarabia rocznie ok. 20 mln euro. Niewątpliwie jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Szacuje się, że w skali roku kapitan reprezentacji Polski otrzymuje też około 3 mln. złotych wpływów z reklam. Zatem jego roczny dochód to około 100 milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski trafił do gabinetu prezesa Realu! Nie zgadniecie, o co został zapytany

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!


Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

...

Zobacz również