Historia Magdy jest tak wzruszająca, że poruszyła całą Polskę. Nie uwierzycie co kobieta powiedziała po zabiegu. Takie momenty zapisują się w pamięci człowieka na zawsze. 

Lekarze wycięli mamusi całego guza! Będzie dobrze! – usłyszeli 6-letni Rafał i 11-letni Radek z Tczewa. Takie słowa wykrzyczał do słuchawki tata chłopców zaraz po udanej operacji jaką w Niemczech przeszła jego żona.

Akcję, która doprowadziła kobietę na skomplikowaną operację do Niemiec przeprowadzili czytelnicy gazety Fakt, którzy długo zbierali pieniądze na ten cel. Jej synowie sprzedawali nawet własne zabawki by pomóc chorej mamusi.

Operacja, którą przeszła, nie była łatwa, trwała prawie 10 godzin. Na szczęście wszystko poszło po myśli lekarzy i kobieta wybudziła się z niej z całkiem dobrym samopoczuciem.

Historia Magdy chwyta za gardło

– To tak jakbym dostała drugie życie. 10 kwietnia (dzień operacji – przyp. red.) będę obchodziła jako nowe urodziny. Jesteśmy tacy szczęśliwi!– nie kryje wzruszenia pani Magdalena Godlewska.

Nie uwierzycie, jakie były pierwsze słowa Magdy po przebudzeniu. Powiedziała „Jestem głodna”, to był znak, że wszystko jest dobrze – cieszy się szczęśliwy mąż pani Magdy, Dawid.

Historia pani Magdy jest wzruszająca. Młoda matka i żona zachorowała na guza mózgu, ale nie potraktowała tego jak wyroku, ale postanowiła z całych sił walczyć z chorobą. Gest jej małych synków, którzy wystawili na sprzedaż swoje zabawki, poruszył serca ludzi.

W ciągu jedynie dwóch tygodni na leczenie kobiety udało się zebrać potrzebne 267 tys. zł! W Polsce pani Magdalena przeszła kilka operacji, ale lekarzom nie udało się usunąć całego glejaka, który z dnia na dzień rósł. To opanowali dopiero lekarze Niemieccy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słynny polski muzyk o swojej ciężkiej chorobie. Zaczęło się, gdy miał 12 lat
  2. 15-latka napisała list do Morawieckiego. Dramatyczne błaganie o pomoc
  3. To koniec Kurskiego? Wyciekło nagranie, z tego się nie wytłumaczy

Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]


13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Źródło: fakt.pl