Stan zdrowia Hillary Clinton na ostatniej prostej kampanii wyborczej jest bardzo słaby. Kandydatka Demokratów najpierw zmagała się z atakiem kaszlu w Cleveland (Ohio), a potem nie dała rady o własnych siłach wejść do samochodu. Pojawiły się obawy, że katastrofalny stan zdrowia storpeduje jej plany na końcu kampanii lub nawet wyłączy ją z aktywnego działania.

Pracownicy sztabu Hillary Clinton są mocno zaniepokojeni. Podczas uroczystości ku pamięci ofiar zamachów terrorystycznych na World Trade Center, kandydatka Demokratów bardzo źle się poczuła i musiała wyjść przed czasem.

Mało tego, kamery zarejestrowały, że była Pierwsza Dama nie była w stanie o własnych siłach wejść do samochodu. Pracownicy sztabu musieli wnieść ją do pojazdu. Oficjalnie, przyczyną niedyspozycji Clinton było przegrzanie organizmu.

Demokraci boją się o zdrowie Clinton. Zwymiotowała zieloną mazią (video)

Kandydatka Demokratów wyszła już ze szpitala i powiedziała, że czuje się dużo lepiej. Jednakże, jak widać jej zdrowie mocno ucierpiało podczas wyczerpującej kampanii wyborczej i istnieją obawy Demokratów, że ich kandydatka będzie miała problem z wytrzymaniem do końca wyścigu. Co gorsza, okres ten będzie niesamowicie ważny i męczący, ponieważ według ostatniego sondażu CNN, Donald Trump zrównał się z rywalką w badaniach poparcia i finisz będzie kluczowy.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Zobacz również