To może się bardzo źle skończyć. Zdjęcia ciężarnej kobiety po zabiegu henny brwi ostrzeżeniem

To może się bardzo źle skończyć. Zdjęcia ciężarnej kobiety po zabiegu henny brwi ostrzeżeniem Źródło: fot. maxpixel.net

Henna brwi wykonana w odpowiedni sposób może znacząco poprawić ich wygląd. Jednak zdjęcia tej kobiety powinny stanowić ostrzeżenie dla wszystkich, którzy korzystają z zabiegu.

Henna brwi w bardzo szybkim tempie potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Co więcej możemy taki zabieg przeprowadzić nawet we własnym domu, jednak do tego jest potrzebujemy trochę praktyki oraz wprawy, ponieważ jeżeli wskoczymy od razu na głęboką wodę, to może się to dla nas źle skończyć. Przekonała się o tym Meghan Ferguson, która opuściła gabinet swojej kosmetyczki dosłownie załamana.

Henna brwi sprawiła, że ciężarna kobieta wybiegła z gabinetu kosmetycznego z płaczem

Meghan właśnie przygotowywała się na bardzo dużą imprezę rodzinną, na której chciała wyglądać po prostu bosko. Kobieta postanowiła więc udać się do salonu kosmetycznego na woskowanie brwi, aby poprawić ich kształt oraz barwę. Niestety ze względu na swoją zaawansowaną ciążę nie mogła poddać się standardowemu zabiegowi, z którego korzystała już nie raz.

W takim wypadku niezbędny był zamiennik, który dodatkowo był o wiele tańczy, ponieważ kosztować miał Meghan zaledwie 15 funtów. Zaproponowano jej przyciemnianie i woskowanie brwi. Jednak kobieta nie spodziewała się, że to co zobaczy w lustrze aż tak ją przerazi.

Okazało się bowiem, że kobieta wykonująca zabieg źle oceniła rozmiar brwi swojej klientki, a także niepoprawnie dobrała odcień pigmentu. Meghan była załamana, kiedy zobaczyła swoją twarz już po wszystkim. Natychmiast zrobiła awanturę w salonie ze względu na fakt, że efekt końcowy miał być zupełnie inny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu zapłaciła i natychmiast wybiegła zapłakana z salonu. Pomocy szukała w innym gabinecie, aby jak najbardziej zminimalizować efekty pracy poprzedniej kosmetyczki. Ostatecznie skończyło się na tym, że Meghan musiała siłą zdrapywać pigment ze swojej skóry, a to było zarówno bolesny, jak i długotrwały proces.

W końcu kobieta zaczęła dostrzegać poprawę i postanowiła podzielić się swoją tragiczną historią w Internecie. Meghan wrzuciła zdjęcia swoich brwi ku przestrodze innych kobiet, aby pamiętały, że tańszy zabieg wcale nie oznacza, że na tym zaoszczędzimy. Miejmy nadzieję, że Meghan, ani żadna inna kobieta nie będzie musiała przechodzić przez coś takiego.

henna brwi fot. dailymail.co.uk

henna brwi fot. dailymail.co.uk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

 

źródło: Zeberka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News