Helikopter z politykami runął na ziemię. 2 osoby nie żyją

Helikopter z politykami runął na ziemię. 2 osoby nie żyją Źródło:

Szokujące doniesienia docierają właśnie do światowych mediów! Na ziemię runął helikopter z wpływowymi politykami na pokładzie. Niestety zdarzenia nie przeżyły dwie osoby.

Mieszkańcy Meksyku próbują właśnie poradzić sobie ze skutkami trzęsienia ziemi, które dotknęło kraj. Aby sprawdzić, jak ogromne straty przyniósł kataklizm, na miejsce największego wstrząsu wybrali się szef MSW Alfons Navarret oraz gubernator stanu Oaxaca Alejandro Murat.

Helikopter dosłownie runął na ziemię

Podczas lądowania śmigłowca z politykami na pokładzie doszło do szokującego wypadku. Maszyna rozbiła się bowiem w całkowicie nieoczekiwany sposób. Jak informują miejscowe media, załoga śmigłowca przeżyła katastrofę. Życie straciły za to niestety dwie osoby, które znajdowały się na ziemi w pobliżu zdarzenia. ZOBACZ TAKŻE: Brutalnie pobili kasjerkę w Biedronce. Teraz sklep zniszczył jej życie Szokujące trzęsienie ziemi o magnitudzie 7,2, z którym musieli zmierzyć się mieszkańcy Meksyku, uderzyło przede wszystkim w stolicę kraju oraz jej okolice. Łącznie zniszczeniu uległo kilkadziesiąt budynków, a wielu mieszkańców niezmiennie nie ma prądu. Warto zaznaczyć, że tym razem zarejestrowano aż 225 wstrząsów wtórnych. Zagrożone osoby zostały jednak ostrzeżone na tyle wcześnie, że mogły zdążyć opuścić domy i wybiec na ulice, które w czasie trzęsienia okazały się zdecydowanie bezpieczniejszym miejscem. ZOBACZ TAKŻE: Szorowała domy „białasom”, gwałcili ją. Potem pokochały ją dziesiątki miliónów fanów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News