Harry Potter nowa gra
Pexels/Dids
Mariusz Wiącek - 19 Marca 2019

Fani Harry'ego Pottera będą zachwyceni. Magiczne potwory opanują ulice

Harry Potter w ciągu kilku lat podbił serca fanów na całym świecie. Kultowa saga bardzo szybko wyszła poza okładki książek, doczekując się ekranizacji, serii gier komputerowych oraz milionów gadżetów, powiązanych z uniwersum. Teraz przyszła pora na przeniesienie jej do wirtualnej rzeczywistości. Fani będą zachwyceni.

Harry Potter jest w chwili obecnej jedną z najbardziej znanych postaci wykreowanych przez ludzki umysł. Uniwersum stworzone przez J. K. Rowling w ciągu zaledwie kilku lat sprawiło, że stała się milionerką, a o przygodach nastoletniego czarodzieja usłyszał cały świat. Wielu fanów, przekręcając ostatnią stronę "Insygniów Śmierci" nie mogło pogodzić się z tym, że to już koniec. Pustki nie wypełniły nawet filmy i gry komputerowe, które zebrały bardzo różne opinie wśród fanów.

Teraz jednak świat Harry'ego Pottera wkracza na zupełnie inny poziom. Twórcy jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat, "Pokemon GO" przyznali, że podjęli się prac nad przeniesieniem uniwersum Harry'ego Pottera do świata wirtualnej rzeczywistości. Pozwoli to fanom nie tylko na ponowne poczucie jedności z fabułą, ale także przeżyć ją osobiście.

Harry Potter powraca w wielkim stylu

Pomimo tego, że uniwersum jest w dalszym ciągu bardzo żywe i wciąż powstają pewne inicjatywy, rozszerzające w niewielkim stopniu fabułę, nie jest to już tak spektakularne, po oficjalnym zakończeniu głównego wątku. Jednak firma, odpowiedzialna za stworzenie gry "Pokemon GO" ma zamiast dokonać w tym względzie wielkiej zmiany.

Ukazały się pierwsze zdjęcia produkcji. Wszystko wskazuje na to, ze twórcy postawili w dużej mierze na jakość grafiki, która naprawdę potrafi zrobić wrażenie. Postacie w grze bardzo przypominają te, znane nam dobrze z filmów.

Sama rozgrywka również zapowiada się interesująco. racze będą mogli wcielić się w jedną z trzech klas postaci: aurora, magizoologa oraz profesora. Każda klasa dysponuje innymi zdolnościami i jej zadanie będzie wyglądać nieco inaczej. Między graczami będzie możliwa współpraca, a nawet walka drużynowa.

Lepszy niż "Pokemon GO"?

Wiele wskazuje na to, że Harry Potter może odnieść większy sukces niż "Pokemon GO". Wobec gry o kultowych stworkach gracze mieli wiele zarzutów, między innymi fakt, że miejsc do odkrywania jest bardzo niewiele, a sama rozgrywka bardzo szybko stawała się zwyczajnie nudna.

Najważniejszym przedmiotem, niezbędnym do gry będzie różdżka - w tym wypadku w postaci naszego smartfona. Premiera zapowiedziana jest jeszcze na 2019 rok, a najprawdopodobniej pod koniec lata. Oznacza to, że jeszcze w tym roku fani Harry'ego Pottera będą mogli w ten niepowtarzalny sposób przenieść się do ulubionego świata.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
  2. Ewa Lemańska była gwiazdą Janosika. Marzyli o niej wszyscy mężczyźni
  3. To na pewno miało być publiczne? Krystyna Pawłowicz wrzuciła zdjęcie półnagich mężczyzn
  4. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej
  5. Meteor eksplodował nad Ziemią z siłą 10 razy większą niż bomba atomowa

Katarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieKatarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieCzytaj dalej

źródło: natemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News