Spadniecie z foteli! Czołowy aktor Harry'ego Pottera po latach wgląda jak... Michał Wiśniewski

Spadniecie z foteli! Czołowy aktor Harry'ego Pottera po latach wgląda jak... Michał Wiśniewski

Harry Potter dla milionów osób stał się prawdziwą ikoną. Zarówno książki, jak i filmy są już legendami, jeżeli chodzi o światową popkulturę. Jednak aktorzy, którzy grali w tych produkcjach, na przestrzeni lat zmienili się nie do poznania.

Harry Potter cały czas jest obecny w świadomości wielu osób na całym świecie. Co więcej, uniwersum świata, w którym żyje "chłopiec, który przeżył" cały czas się rozrasta. Powstają kolejne filmy, które mają za zadanie jeszcze bardziej przybliżyć nam ten wspaniały świat. Aktorzy, którzy w nich grają lub grali już zawsze będą identyfikowani ze swoimi postaciami, mimo że wielu z nich na przestrzeni lat zmieniło się diametralnie. Co ciekawe, jeden zaczął przypominać gwiazdora z naszego podwórka.

Harry Potter: aktor wygląda jak Michał Wiśniewski

Każdy, kto oglądał te filmy wie doskonale jak wygląda Draco Malfoy, w którego wcielił się Tom Felton. Jednak aktor już dawno przestał przypominać tego młodego chłopca należącego do Slytherinu, którego poznaliśmy przed laty. Wiele osób, które obserwują jego profile w mediach społecznościowych, zaczęło zauważać, że Tom z wiekiem coraz bardziej przypomina wokalistę zespołu Ich Troje. Chodzi oczywiście o Michała Wiśniewskiego, który w naszym kraju odniósł swojego czasu gigantyczny sukces. Oczywiście podobieństwo to jest zauważane przez polskich fanów aktora, ponieważ Wiśniewski nie jest raczej zbyt rozpoznawalny poza granicami Polski. Jednak często tego typu doniesienia są bardzo mocno podkoloryzowane, ale nie tym razem. 31-letni aktor naprawdę wygląda jak Wiśniewski. To podobieństwo widać w szczególności na niektórych z jego ostatnich zdjęć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - O KURWA wygląda jak Wiśniewski - pisze jeden z internautów. -  Gdyby miał inny kolor włosów to Wiśniewski jak się patrzy - czytamy. Ciekawe, czy muzyk również jest fanem Harry'ego Pottera oraz, czy będzie zadowolony, jak zobaczy, że jeden z najważniejszych aktorów w tych filmach wygląda niemalże identycznie jak on sam. Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek, gdy zagraniczna gwiazda wygląda podobnie do osoby z polskiego show-biznesu. Jednak w tym przypadku nie można mówić o żadnej przesadzie, ponieważ dla wielu osób mężczyźni wyglądają niczym bracia. screen instagram.com fot. wikipedia.orgZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora: Rak niszczył ją przez lata. Na co dokładnie chorowała? 25 minut temu
  2. Martyniuk zatrząsł showbiznesem! Naprawdę powiedział to o Wojciechowskiej
  3. Długo wyczekiwany hit wraca do Lidla! Internauci: szybko zabraknie tego towaru
  4. Znaleźli go z walizką na peronie. Jej zawartość rozerwie Twoje serce
  5. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News