Fani odkryli ukrytą scenę w Harrym Potterze
Instagram.com harrypotterfilm
Agata Jaroszewska - 30 Maja 2020

Po latach od premiery widzowie odkryli sekretną scenę w Harrym Potterze. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia

Harry Potter jest postacią kultową dla wielu osób na całym świecie. Przygody młodego czarodzieja oraz jego przyjaciół stały się bestsellerem i na ich podstawie nakręcono filmy. Sukces książek został powtórzony także w kinach, gdzie fani świata stworzonego przez J.K. Rowling mogli oddać się niesamowitemu widowisku, które wcześniej przeżywali czytając jej dzieła. Po latach od premiery filmów fani odkryli sekretną scenę ukrytą w jednej z ekranizacji.

Harry Potter i jego walka z lordem Voldemortem była dla wielu z nas nauką tego jak powinno się postępować w życiu i jak wygląda prawdziwa przyjaźń. Jak się okazuje twórcy filmów o młodym czarodzieju zdecydowali się puścić oczko do starszych odbiorców, wszystko wydało się po latach.

Na pomoc mamie ruszyły dzieciMłoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Harry Potter pobił wszelkie rekordy popularności

Harry Potter, w którego rolę wcielał się Daniel Radcliffe w bardzo młodym wieku stał się wielką gwiazdą. Podobnie jak jego koleżanka z planu Emma Watson oraz Rupert Grint musieli w dzieciństwie stawić czoła temu, co dla wielu dojrzałych aktorów jest trudne do zniesienia. Ciężar sławy został chyba jednak przez nich udźwignięty, gdyż cała trójka spełnia się zawodowo. Seria książek i filmów, gdzie Harry Potter walczy ze złem, a przy tym pozostaje zwykłym nastolatkiem pobiła wszelkie rekordy popularności. Pomimo, iż nie są już wydawane nowe dzieła z tej serii, Harry Potter cieszy się wciąż wielkim uznaniem i świadczyć o tym może fakt, iż konto filmu na Instagramie śledzi ponad 6 milionów ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

okrucieństwo wobec zwierzątPrzed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowieCzytaj dalej

W jednym z filmów odkryto ukrytą scenę

W trzeciej części Harrego Pottera widzowie mogli oglądać jak dzielny czarodziej spotyka po raz pierwszy swojego ojca chrzestnego Syriusza Blacka. "Harry Potter i więzień Azkabanu" to także część, gdzie fani mogą zobaczyć jak słynną mapę Huncwotów wyobrażali sobie twórcy filmu. I to właśnie tam po latach od premiery odkryto sekretną scenę. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o jej istnieniu, a trzeba przyznać, że autorzy tego drobnego smaczku sprytnie przemycili treść przeznaczoną dla nieco dojrzalszych odbiorców.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy w żałobie. Niestety, Marcin Szarejko zginął tragiczną śmiercią

2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

Trzeba lepiej przyjrzeć się napisom końcowym

Rus Wetherell był odpowiedzialny za tworzenie napisów końcowych w trzeciej części Harrego Pottera. Umieszczono je na wspomnianej wcześniej mapie, a widz razem z kamerą mógł przemierzać korytarze Hogwartu. Kiedy lepiej przyjrzeć się jednym ze stóp widocznych na ekranie zobaczyć można, że ukryta została scena seksu. Zwrócone w swoim kierunku, blisko położone względem siebie ślady nie pozostawiają dużego pola do interpretacji. Wetherell pytany podczas wywiadów o ten fragment nie udziela jednoznacznej odpowiedzi, ale otwarcie mówi, że jest to pewna forma "mrugnięcia okiem" w kierunku starszego odbiorcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak, który występuje coraz częściej. "Można mówić o eksplozji zachorowań"
  2. Anglicy zachwycają się Anną Lewandowską. Wszystko przez jeden fakt z jej życia, pomogła Robertowi
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Każdy kto dużo siedzi w domu, powinien jeść suszone grzyby. Też je tak suszysz jak na zdjęciu?

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News