Hanna Lis nie ma łatwego życia. Jej małżeństwo, jak podają media, już od pewnego czasu jest fikcją. Teraz zaś okazuje się, że wciąż jeszcze jej mąż znów zbliżył się do swojej byłej żony, dawniej najlepszej przyjaciółki Hanny – Kingi Rusin.

Małżeństwo Lisów się rozpada. Taka wiadomość wzbudziła w Polsce zdziwienie kilka tygodni temu. Wiele jednak wskazuje, że między Lisami źle dzieje się dużo dłużej.

W październiku wyszło na jaw, że Tomasz Lis nie otrzymuje korespondencji sądowej, bowiem odbiera ją żona. To zaś wskazuje, że para nie utrzymuje kontaktu już od wielu miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE: Co za zwrot! Tomasz Lis popiera Jarosława Kaczyńskiego

Tomasz znów blisko z byłą żoną. Hanna Lis wściekła

Niedawno Tomasz Lis wraz z Kingą Rusin bawili się ostatnio na studniówce swojej 17-letniej córki Igi, która kończy amerykańską szkołę w Konstancinie. Na zabawie była również ich starsza, 21-letnia córka Pola.

Para dziennikarzy chętnie pozowała do zdjęć z córką, którymi potem pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kinga wrzuciła zdjęcie z córką, które podpisała „wzruszenie. Studniówka 2018”. Jej były mąż miał nieco więcej do powiedzenia.

– Jedna córka na studiach, druga na studniówce, a za chwilę ruszy w świat. Niech żyją dzieci i młodość – skomentował wydarzenie na Twitterze Tomasz Lis.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pod ostrzałem. „Czy się pani SUFIT NA ŁEB NIE SPIE*DOLIŁ?”

Tomasz na studniówce, a Hanna Lis – gdzie?

W tym czasie Hanna przebywała za granicą. Odwiedzała w Amsterdamie studiującą tam córkę. Po powrocie do kraju nie skierowała jednak swoich kroków do wspólnego z mężem mieszkania w podwarszawskim Konstancinie.

Jak informują media, dziennikarka powróciła do swojego mieszkania na warszawskim Powiślu. Rozpad małżeństwa, chociaż przez długi czas para temu zaprzeczała, wydaje się już faktem.

Na dodatek gorzkim dodatkiem do tej przykrej sytuacji jest ponowne zbliżenie między mężem Hanny a jego byłą żoną. Ich małżeństwo rozpadło się wiele lat temu, na dodatek jedną z przyczyn była przyjaciółka Kingi Rusin, a późniejsza (i wciąż obecna) żona Tomasza – Hanna Lis.

ZOBACZ TAKŻE: Hanna Lis dostanie swój program! Oto gdzie będziecie mogli ją oglądać

Skoro teraz znów nastąpiło ocieplenie relacji, Hanna może czuć się szczególnie podle. Powrót do jej byłej przyjaciółki i byłej żony przez Tomasza to prawdziwy policzek.

Hanna Lis wściekła
fot. instagram.com/kingarusin/
Hanna Lis wściekła
fot. twitter.com/lis_tomasz

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 ostrych cytatów Marii Czubaszek, które uczynią twój dzień lżejszym


Tak mieszka Dorota Gardias! [ZDJĘCIA]