hanna lis
screen Hanna Lis Instagram
Bartłomiej Chudy - 23 Grudnia 2018

Hanna Lis załamana przed świętami. Śmierć zabrała jej szczęście

Hanna Lis od lat nie przeżywa świąt Bożego Narodzenia w pełni szczęścia. W dzisiejszym, ckliwym wpisie na Instagramie, dziennikarka wspomina o powodach swojego corocznego zmartwienia - właśnie w okresie świąt.

Hanna Lis przygotowuje się do kolejnych świąt. Wigilia i Boże Narodzenie kojarzą się wiernym, ale i niewierzącym z czasem rodzinnym i wyczekiwanym szczęściem.

Święta nie takie wesołe. Hanna Lis wyjaśnia dlaczego

W przypadku Hanny Lis nie jest to oczywiste. Zasygnalizowała to w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie. Zdobyła się na dłuższy wywód, by fani mogli zrozumieć rzeczywiste intencje i odczucia prezenterki. - Od siedmiu lat Boże Narodzenie jest dla mnie nieco mniej radosne. Trochę kłuje w sercu brak Taty przy Wigilijnym stole. Żal, że nie zaśpiewa już z nami kolęd po czesku i że nie przebierze się po kryjomu w kuchni za Świętego Mikołaja - napisała na swoim profilu na Instagramie. Bogatsza o trudne doświadczenie dziennikarka zaleca swoim obserwatorom, by szanowali każdą wspólną chwilę z bliskimi. - Dbajcie o siebie kochani w te Święta. Przytulajcie, rozmawiajcie, wybaczajcie, bądźcie czuli, bądźcie blisko. Kochajcie! Zwolnijcie. Doceńcie to, co w życiu najważniejsze: ludzi wokół Was - pisze dalej Hanna Lis. Zaznacza przy tym, że na nic zdadzą się "najpiękniejsze prezenty, ani najbardziej suto zastawiony stół", jeśli stracimy najważniejsze, czyli pielęgnowaną bliskość. - Tu i teraz tworzymy wspomnienia, które przetrwają lata - napisała dziennikarka pod radosnym, ale jednak czarno-białym zdjęciem. Nie znajdziemy na niej choinki, prezentów ani innego z symboli świąt. Fani łączą się w tęsknocie za ukochanym tatą Lis. Nakreślają swoje sytuacje życiowe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
- Uwielbiam Panią Haniu. Jest mi Pani bardzo bliska ze względu ma wartości i podobne myślenie. Mimo braku naszych bliskich życzę Pani pogodnych świąt - pisze jedna z internautek. Nie wszyscy jednak zgadzają się z dewizą Hanny Lis. Czytamy też komentarze, z których wynika iż relacje rodzinne są toksyczne do tego stopnia, że jedyną opcją wydaje się rozłąka, nawet w święta. - Są dzieci które nie doceniają tego że mają jeszcze rodziców.. Wolą w Święta wyjechać do hotelu. Bez rodziców - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  2. Hanna Lis nie wytrzymała! „Lata bólu, łez, wyrzeczeń i dramatów”
  3. Kiedy Liszowska podała policjantom prawo jazdy, zdębieli. Po prostu nie mogli w to uwierzyć
  4. Kinga Rusin i Hanna Lis będą wściekłe? Ich wspólny mąż napisał intymną książkę
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News