Hanna Lis znowu naraziła się fanom! "Zmień chłopa, wleje ci się więcej rozumu do tępego łba"

Hanna Lis znowu naraziła się fanom! "Zmień chłopa, wleje ci się więcej rozumu do tępego łba"

Hanna Lis od lat wywołuje wśród krajowych internautów ogromne emocje. Dziennikarka nie przebiera bowiem w słowach, a na jej koncie na Twitterze pojawia się coraz więcej kontrowersyjnych wpisów. Najnowszy z nich sprawił jednak, że na celebrytkę wylała się fala poważnej krytyki.

Hanna Lis zdecydowanie należy do grona gwiazd, które stanowczo występują przeciwko władzom z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarka nie szczędzi politykom obozu rządzącego krytyki, często wytykając im potknięcia oraz ujawniając niewygodne dla nich spostrzeżenia. Nie inaczej było i tym razem.

Co Hanna Lis zarzuciła politykom Prawa i Sprawiedliwości?

Jeden z najnowszych wpisów na koncie na Twitterze celebrytki także dotyczył działań podejmowanych przez przedstawicieli partii Jarosława Kaczyńskiego. Lis zasugerowała coś, co nie spodobało się wielu wyborcom Prawa i Sprawiedliwości, którzy uważają zmiany wprowadzane przez rząd Mateusza Morawieckiego oraz parlamentarzystów za słuszne. - Tak zwaną „reformę sądownictwa” w Polsce głośno krytykują Unia Europejska, USA i światowe autorytety prawnicze. Tylko Rosja w tej sprawie milczy. Czy wyborcy PiS domyślają się dlaczego? - zapytała sugestywnie Hanna Lis, ściągając na siebie sporą krytykę.

Reakcja fanów na kontrowersyjny wpis dziennikarki

Wielu internautów było wściekłych na sugestie poczynione przez dziennikarkę. Niektórzy stanowczo stanęli w obronie polityki uprawianej przez Prawo i Sprawiedliwość, inni sugerowali za to po prostu, że Lis posuwa się już zbyt daleko w swych przypuszczeniach oraz "teoriach spiskowych". "Hanka, zmień chłopa, może więcej rozumu ci wleje to tego tępego łba"; "Teraz to już przesadziłaś, co jeszcze wymyślisz? Wstyd"; "Ta opozycja to już naprawdę nie wie, co wymyślać. Pan Kaczyński się z was śmieje. Jemu zarzucacie związki z Rosją?" - czytamy w komentarzach pod kontrowersyjnym wpisem dziennikarki. Niektórzy fani gwiazdy stanęli jednak w obronie celebrytki, sugerując, iż jej teoria może znaleźć w rzeczywistości stanowcze potwierdzenie. Większość zaznaczała jednak, że związki polskich polityków z Rosją zaczęły się nie w czasach rządu Prawa i Sprawiedliwości, ale jeszcze za czasów kadencji Donalda Tuska na stanowisku Prezesa Rady Ministrów. Hanna Lis Fot. Twitter/Hanna LisNajlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne zmiany w emeryturach. Podwyżka dla wszystkich, bonus dla najbiedniejszych
  2. Bezrobotny zapytał Macrona „jak żyć”? Polscy politycy powinni zapaść się pod ziemię
  3. Andrzej Duda dostanie cukrzycy. Ogórek tak mu przysłodziła, że aż zrobiło się mdło
  4. Co on robi? Ziobro chce karać prawników i nauczycieli za uczenie o Konstytucji
Następny artykuł