Dzieje się! Hanna Lis publicznie wbiła szpilę Kindze Rusin, co na to gwiazda TVN?!

Dzieje się! Hanna Lis publicznie wbiła szpilę Kindze Rusin, co na to gwiazda TVN?! Źródło: instagram.com/hanna_lis

Wszyscy wiedzą, co łączy Hannę Lis z Kingą Rusin. Chodzi o Tomasza Lisa, który najpierw był w związku małżeńskim z Kingą Rusin, a następnie po rozstaniu wszedł w związek z Hanną Lis. Od czasu do czasu dziennikarki wokół siebie doprowadzają do kontrowersyjnych sytuacji, które nawiązują do ich burzliwej przeszłości.

Zarówno Kinga Rusin jak i Hanna Lis znane są z występów w TVN. Obie osobowości telewizyjne łączy również wspólny mężczyzna. Tym razem jedna z nich według internautów postanowiła wbić szpilę drugiej. Podkreśliła tym samym, że nadal między nimi nie wszystko jest w porządku, choć żadna z nich nie jest już w związku z Tomaszem Lisem. Wszystko dotyczy wpisów, które zostały opublikowane na social mediach obu prezenterek. Zaczęło się od Kingi Rusin, która złożyła urodzinowe życzenia swojej córce.

Córka Rusin ma już 18 lat!

Iga, czyli córka Kingi Rusin, wokół siebie wzbudziła ostatnio sporo szumu. Jak donoszą różne źródła - od jakiegoś czasu jest związana z Taco Hemingwayem. Niedawno kończyła 18 lat. Z tej okazji dziennikarka złożyła jej życzenia: - Myślałam że nigdy nie dorośnie i zawsze będzie moją maleńką Igusią... Ale czasu się nie zatrzyma. Moja mała córeczka jest już dorosłą (!), młodą kobietą! Świadomą swoich wartości, empatyczną, rozsądną, mądrą i kochaną - na swoich social mediach napisała Kinga Rusin.  - Rozdawaj w dorosłym życiu swój uśmiech i zarażaj optymizmem. Zmieniaj świat na lepsze. Nie bój się marzyć i spełniaj marzenia. I pamiętaj że zawsze jestem, kiedy tylko będziesz mnie potrzebować. Wszystkiego najlepszego! Kocham! - złożyła życzenia córce Idze dziennikarka.

Czy Hanna Lis odwołała się do wpisu Kingi Rusin?

Dwa dni temu Julia Lis miała 20. urodziny. Również i w kontekście tego wydarzenia Hanna Lis postanowiła umieścić informację na swoim Instagramie: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Moja Julka kończy dziś 20 lat! Nie, nie będę składać jej tu życzeń, to zostanie między nami. Chce Wam, młodym rodzicom, tylko powiedzieć, że czas strasznie pędzi, więc chwytajcie i pielęgnujcie każdą chwilę. Wydaje się, ze wczoraj pchałam ją przed sobą w wózku w zielono-granatową kratkę - ze wzruszeniem opowiada. - Szybko minął czas dzieciństwa. Dziś mam dorosłą Córkę. Teraz to ja się od Niej uczę. Dzięki Juliś - kończy wpis dziennikarka.

Internauci wstrząśnięci!

Oba wpisy zostały ze sobą porównane. Internautom nie umknęła oczywista cecha wpisu Hanny Lis. Według nich była to odpowiedź na postępowanie Kingi Rusin względem córki. Czytamy komentarze: - Ile trzeba mieć jadu i złości. Każdy składa życzenia swoim dzieciom jak chce. Czyżby uderzasz w Kingę Rusin? Jeżeli tak to jest to płytkie i nie na miejscu - napisała zirytowana komentatorka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Chris Brown aresztowany! Poważne oskarżenia
  4. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Mocno się zdziwicie
  5. Patryk Vega jest teraz szczuplutki. Szybko schudł 44kg
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News