Hanna Lis, żona założyciela naTemat.pl, znalazła nową pracę. Po zakończeniu przygody z TVP postanowiła zrobić sobie przerwę od politycznego dziennikarstwa. Teraz zajmie się prowadzeniem sekcji „Styl” w portalu męża.

Zarówno Hanna, jak i Tomasz Lis pożegnali się z TVP po przejęciu władzy przez PiS. Redaktor naczelny Newsweeka przenosi swój program do Onetu, a Hanna zajmie się sekcją Styl w portalu naTemat.pl, na którym wcześniej prowadziła swojego bloga.

Dziennikarka przekonuje, że jej dział będzie zajmował się stylem życia, kulturą wysoką oraz masową i nie będzie dotykał tematów politycznych. Tej ma już dość po prowadzeniu „Panoramy” oraz realizacji wywiadów z politykami w programie „Po przecinku”.

Trochę się wahałam. Najpierw bałam się tak wszystko rzucić, potem pojawiły się inne priorytety, sprawy rodzinne, które uniemożliwiały mi podjęcie takiego kroku. Kiedy w końcu jednak z telewizji odeszłam, powiedziałam: „Do polityki nie wracam” – powiedziała dziennikarka.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.