Fani wściekli, Kościół triumfuje. Zaskakujące wyznanie Hanny Lis

Fani wściekli, Kościół triumfuje. Zaskakujące wyznanie Hanny Lis Źródło: Fot. YouTube/przeAmbitniPL

Hanna Lis zaskoczyła wielu fanów, którzy obecnie ostro krytykują ją w internetowych komentarzach. Gwiazda zabrała bowiem głos w sprawie noszenia na szyi jednego z katolickich symboli, satysfakcjonując jednak swą odpowiedzią osoby wierzące.

Lis jest wciąż jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Życie prywatne celebrytki wielokrotnie stawało się niezwykle kontrowersyjnym tematem, o którym grzmiało wiele krajowych mediów.

Hanna Lis o symbolice krzyża

Co ciekawe, gwiazda znów znalazła się na językach całej Polski. Tym razem doszło do tego z powodu słów, które wypowiedziała w czasie najnowszego wywiadu. Lis pojawiła się bowiem na prezentacji nowej kolekcji biżuterii ZoZo Desing. Została tam zapytana przez jednego z dziennikarzy o to, czy nosi na szyi krzyżyk bardziej jako religijny symbol, czy jednak jako modową ozdobę. Co odpowiedziała dziennikarka?

Szczere wyznanie celebrytki

- To jest motyw, który pojawia się w modzie, natomiast ja nie mam z tym najmniejszego problemu, bo jestem osobą wierzącą. Dla mnie to nie jest dodatek do sukienki. Dzisiaj mam akurat na szyi krzyż ZoZo Design, ale mam jeszcze zestaw krzyży rodzinnych w domu, w szkatułce z biżuterią. Ja w tym osobiście nie widzę najmniejszego problemu. Nie chcę potępiać tych, którzy nie są wierzący, a noszą krzyże. Lepiej zawiesić na szyi symbol miłości, dobroci, chrześcijaństwa, niż Myszkę Mickey - stwierdziła gwiazda, czym naraziła się jednak na sporą krytykę. "Lepiej zawiesić Myszkę Mickey. Religijność w tym kraju maksymalna, dewocyjna, a obyczaje wrogie"; "Ale ty Hania pustak. Osoba wierząca nie zabiera męża przyjaciółce, tylko żyje wg przykazań Bożych" - to tylko niektóre spośród negatywnych komentarzy, które internauci napisali pod kontrowersyjnym wywiadem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia. Aktorka jest w ciężkim stanie, trafiła na OIOM
  2. Wzruszenie podczas Dzień Dobry TVN. Widzowie zamarli
  3. Nie do wiary! Słynna para polskiego sportu rozstała się
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News