Hanna Lis przeżywa dramat
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 9 Września 2020

Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka

Hanna Lis boryka się z ogromnym dramatem. W jej rodzinie doszło do niezwykle smutnych zdarzeń. Po latach ciężkiej walki, okropna choroba wygrała. Śmierć przyszła nieoczekiwanie. Prezenterka telewizyjna pogrążyła się w głębokiej rozpaczy. Składamy najszczersze kondolencje dla całej rodziny Lisów.

Hanna Lis przeżyła ogromną tragedię rodzinną. Przed kilkoma dniami musiała pożegnać członka najbliższej rodziny. Śmierć przyszła niespodziewanie. Dziennikarka jest zrozpaczona, nagła strata sprawiła, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo. Wyrazy współczucia.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Hanna Lis przeżywa dramat

Hanna Lis przed kilkoma tygodniami prosiła fanów o modlitwę w intencji swojej mamy. Kobieta od kilku lat poruszała się na wózku inwalidzkim. Komplikacje związane z poruszaniem były konsekwencją zawału i wylewu, do którego doszło w 2014 roku. Mimo że pomoc lekarska i rehabilitacje przyniosły skutek, Aleksandra Stampf’l-Kedaj nie odzyskała pełnej sprawności. Niestety, odeszła w sobotę, 4 września, po długiej walce z chorobą. Miała 88 lat. Hanna Lis przekazała informację o tragedii dziś, tuż po pogrzebie mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

- Dzisiaj pożegnałam moją mamę. Taką będziemy ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach mama i tata są znowu razem. Odeszła kilka godzin po dziewiątej rocznicy śmierci taty. Pochowaliśmy ją w rocznicę jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie. Rozwesel niebo, mamo. Ucałuj naszego tatę i dziadka. Kochamy cię bardzo - napisała Hanna Lis na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Prezenterka telewizyjna podzieliła się z fanami także archiwalnym zdjęciem Aleksandry Stampf’l-Kedaj. Trzeba przyznać, że mama Hanny Lis mogła w młodości pochwalić się oszałamiającą urodą. Mimo że na fotografii widać wyłącznie profil kobiety, trudno przegapić klasyczne rysy, długie rzęsy i burzę jasnych włosów. Zdjęcie i wzruszający podpis robią ogromne wrażenie. Sekcję komentarzy zalały komplementy, kondolencje i wyrazy współczucia ze strony fanów.

- Piękne zdjęcie, widać skąd uroda - napisała jedna z fanek.

- Piękna kobieta. Teraz, bez żadnych trosk i bólu, jest szczęśliwa. Niech się pani trzyma, pani Haniu - dodała inna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Zmarła gwiazda serialu "Gra o tron". Cały świat w żałobie po śmierci wybitnej aktorki
  3. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  4. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  5. Mamy potwierdzenie. Zapadła zaskakująca decyzja związana z pogrzebem Gienka Loski
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich "owoce mocy". Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News