Media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w polityce. Próbę przekonywania do siebie potencjalnych wyborców przez Instagrama podjął właśnie polityk znanej partii. W swoim działaniu sprawia wrażenie lekko… zapatrzonego w siebie.

Konrad Berkowicz znany jest wyborcom Janusza Korwin-Mikkego. Jako wiceprezes partii Wolność zyskuje coraz większą popularność. Widocznie poczuł się nią na tyle ośmielony, że już teraz ogłasza swój udział w wyborach na prezydenta Krakowa.

Do głosowania na siebie zachęca m.in. na Instagramie. Korzystanie z mediów społecznościowych w wyścigach po elekcję jest dziś niemalże koniecznością. Jednak sposób w jaki robi to Berkowicz wzbudza w internautach mieszane uczucia. Zdarzyło mu się m.in. opublikować zdjęcie, na którym pozuje przy muzułmance i pyta, czy „jak coś się stanie to jemu też przysługują 72 dziewice?”. Większość zdjęć oznaczona jest tagami #handsome i #polishboy.

Niektóre z fotografii, które publikuje Berkowicz wzbudzają kontrowersje, nawet jeśli sam polityk na nich nie pozuje. Kandydatowi na prezydenta Krakowa zdarza się publikować zdjęcia dziewczyn, zachęcających do wspierania jego politycznych działań.

Jako prezydent Krakowa Berkowicz chciałby wdrożyć w mieście postulaty programowe swojej partii. Ma w zamiarze m.in. obniżenie podatków i walkę z biurokracją.

fot. Instagram/konradberkowicz
fot. Instagram/konradberkowicz
fot. Instagram/konradberkowicz
fot. Instagram/konradberkowicz

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

 

...

Zobacz również