Makabryczna strzelanina w Londynie. Przebrani napastnicy weszli i zaczęli strzelać do ludzi jak do kaczek. Halloweenowa impreza mogła się skończyć gorzej, gdyby nie jeden z balangowiczów.

Halloween to idealny czas dla różnych przestępców. Pod przebraniem mogą ukryć broń i dokonywać napaści, kradzieży czy zabójstw. Wczoraj w londyńskim Leyton na imprezie duchów, 3 napastników zaczęło strzelać do tłumu ludzi z broni automatycznej. Ten wieczór mógł się skończyć makabrycznie.

Bohater

Przestępcy byli przebrani za klauna, zombie i ghula. Wtargnęli na imprezę „Money Move”, zablokowali wyjście przeciwpożarowe i zaczęli strzelać do grupy około 100 osób. Ostrzelani imprezowicze wpadli w ogromną panikę, ale jak podają źródła, w tym tłumie znalazła się jedna przytomna osoba, która odpowiedziała ogniem napastnikom. Być może to ona spłoszyła napstników.

– To była naprawdę przerażająceWyobraź sobie setkę ludzi ratujących swoje życie i próbujących uciec z zatłoczonego klubu. – komentuje jeden z uczestników imprezy.

W trakcie zdarzenia zostały postrzelone dwie osoby. Ich stan opisuje się jako stabilny i niezagrażający ich życiu. Napastnicy szybko uciekli z klubu, zanim przyjechała policja. Organy ścigania wszczęły śledztwo i są już na tropie przestępców.

https://twitter.com/Fruckkouttahere/status/925332367731982336

Zobacz również

Źrodło: nczas.com

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


9 największych psychopatów wszech czasów