„Gwiezdne wojny” to niezwykle kasowa seria filmów, która od wielu lat przyciąga widzów w różnym wieku. Można śmiało powiedzieć, że tytuł tego amerykańskiego sci-fi znają wszyscy. Niestety dla fanów obrazu, prace nad jego dziewiątą częścią nie idą najlepiej.

Z wyreżyserowania dziewiątego epizodu kultowej historii, zrezygnował już drugi reżyser w ciągu zaledwie dwóch lat. Producentów nieubłaganie goni czas, a data premiery filmu staje się coraz bardziej nierealna. O zerwaniu współpracy z Lucasfilm postanowił Colin Trevorrow, autor m.in. hitu „Jurassic World”.

– Colin był wspaniałym partnerem podczas prac przygotowawczych, ale doszliśmy do wniosku, że mamy inne wizje dotyczące projektu. Życzymy Colinowi wszystkiego najlepszego. Wkrótce podamy nowe informacje odnośnie filmu – zakomunikowała wytwórnia.

Nie od dziś wiadomo, że ciągłe zmiany obsady i reżysera nie wpływają najlepiej na efekt końcowy. Prace przygotowawcze do „Star Wars: Episode IX” przeciągają się, a produkcja ruszyć ma już miesiąc po premierze ósmej części „Gwiezdnych wojen” – „The Last Jedi”, która odbędzie się 14 grudnia tego roku. Premiera dziewiątej części natomiast planowana jest na 29 maja 2019 roku.

źródło: wp.pl

...

Zobacz również

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!