godlewskie
screen Siostry Godlewskie Facebook
Bartłomiej Chudy - 18 Grudnia 2018

Będzie skandal roku! Gwiazdy disco polo zbezcześciły Maryję w szokującej kolędzie

Disco polo w swojej skrajnie kiczowatej odsłonie przyniosły im przed rokiem ogromną popularność. W tym roku gwiazdy znów dały o sobie przypomnieć. I to nie jeden raz. Fani nie mają wątpliwości - w pogoni za przełamywaniem tabu zbezczeszczono wizerunek św. Maryi.

Disco polo porywa od trzech dekad polską publikę. Bywa też tak, że przeradza się w pogoń za śmiesznością i kiczem, które - jak widać i słychać - również świetnie się sprzedają.

Wokalistki disco polo idą za ciosem. Porwały się na kolędę...

W kontekście tegorocznych świąt mowa rzecz jasna o siostrach Godlewskich. Duet gwiazdeczek wypłynął dokładnie rok temu. Zapamiętaliśmy je z nienaturalnej urody i fałszowania w iście amatorskim stylu. W myśl zasady "im słabiej, tym lepiej" kawałki sióstr zyskały klikalność, a szokująca kreacja jeszcze podkręciła ich sprzedaż. Kilka dni temu wróciły w swoim przedświątecznym wydaniu wydając utwór "Pada śnieg". Podtrzymały swój zamysł, erotyzujące kreacje, kiczowate pompony i niewiele poprawiony śpiew. Gdy wydawało się, że to wszystko, gwiazdki disco polo wyciągnęły kolejnego asa z rękawa. Tym razem uderzyły w repertuar z półki wyżej, czyli kolędy. To pieśni, do których religijni Polacy mają szczególny szacunek. Siostry Godlewskie postanowiły, że połączą swoją kiczowatą ekspresję z kolędą kojarzoną ze stonowaniem i refleksją.

Publika miażdży siostry Godlewskie. Po raz kolejny

Siostry wstawiły nagranie na swój profil na Facebooku. Rozprzestrzeniło się momentalnie, podobnie jeśli chodzi o komentarze i reakcje. Fani w przytłaczającej większości miażdżą kolędę w wykonaniu Godlewskich. - Przecież to jest kpina. Jak można w ten sposób śpiewać kolędy. Jak Wam nie wstyd? Tu już nie chodzi o Was, że robicie z siebie pośmiewisko, tylko o sposób w jaki szydzicie z kolęd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
- Bez fonii jest równie przerażające, lepiej, żeby dzieci tego nie oglądały - czytamy w niewielu z nadających się do publikacji komentarzy. Wiele z nich to hejt w czystej postaci, w najlepszym przypadku krytyka niepozbawiona wyzwisk. O ile w poprzednich sytuacjach siostry znajdowały jakieś uzasadnienia, to tym razem trudno będzie o wymówkę. Polacy nie wyobrażają sobie takiej zniewagi - łączenia kolęd z wulgarną i kiczowatą ekspresją. Epitety można by mnożyć godzinami. Autorki doskonale zdają sobie sprawę w co "inwestują". Pozostaje pytanie czy discopolowy skandal roku nie był przekroczeniem i tak daleko posuniętej granicy. Wielu z nas powie, że absolutnie tak. Pozostaje pytanie - co jeszcze są w stanie wyczynić siostry Godlewskie...ZOBACZ TAKŻE:
  1. Godlewskie znowu to zrobiły. „To jakiś koszmar!”
  2. SUPER SKANDAL! Co się działo między Godlewskimi i Ziobrą?
  3. B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News