Kuba Wojewódzki wykorzystał śmierć Kory? Internauci nie mogą uwierzyć

Kuba Wojewódzki wykorzystał śmierć Kory? Internauci nie mogą uwierzyć Źródło: screen youtube.com/Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

TVN już od lat ma swojego niekwestionowanego króla. Największym gwiazdorem stacji jest niezmiennie dziennikarz Kuba Wojewódzki, który dzięki swojemu programowi zyskał tysiące fanów. Teraz internauci są wściekli na niego za to, jak zbezcześcił pamięć po Korze.

Kuba Wojewódzki zadebiutował jako dziennikarz muzyczny. Dzięki swojej pracy i charakterowi zyskał ogromną popularność oraz własny program, który początkowo emitowany był na antenie telewizji Polsat. Potem Wojewódzki przeszedł do telewizji TVN, gdzie oprócz prowadzenia własnego show zasiadał w jury kilku programów. Wśród nich wymienić można m.in. "X Factor" czy "Mam talent". Teraz Internet aż huczy od komentarzy fanów Kory, którzy zarzucają dziennikarzowi zbezczeszczenie pamięci po piosenkarce.

Gwiazdor TVN wywołał wściekłość internautów

W całej aferze chodzi o nagranie z ramówki TVN, na której dziennikarz zaprezentował się w towarzystwie dwóch pięknych kobiet. Gdy przechodził po tzw. catwalk'u, z głośników usłyszeć mogliśmy zremiksowany przebój Kory. Wiele osób potraktowało to jako próba jeszcze większego wylansowania się przy pomocy nieżyjącej już gwiazdy. - No tak najłatwiej wykorzystać osoby, które nie mogą się już same wypowiedzieć - pisze jeden z internautów. - Bez lansowania się na innych osobach byłbyś nikim! - dodaje kolejny. Wiele osób publikuje podobne komentarze. Wśród internautów wywiązała się prawdziwa wojna. Inne osoby występują w obronie dziennikarza, pisząc, że w ten sposób upamiętnił legendarną artystkę. Zdania na ten temat są bardzo podzielone, a z każdą chwilą pojawiają się kolejne osoby, które dolewają tylko oliwy do ognia.

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

W programie dziennikarza często możemy usłyszeć aluzje i żarty na temat jego wieku. Czasami sam stwierdza, że mógłby być ojcem swoich gości. Prawda jest taka, że Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Czyli dziennikarz niedawno świętował swoje 55 urodziny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotr Strzembosz, kim jest? Polityk ohydnie kpił ze śmierci Kory
  2. Awantura po pogrzebie Kory! Księża zaczęli się wyzywać
  3. Edyta Górniak jest zrozpaczona. Stan jej matki jest wyjątkowo poważny, nowe informacje
Następny artykuł