Dwa krwiaki, wylew, rozłupana czaszka. Poruszająca walka o zdrowie gwiazdora TVN to natchnienie dla wielu osób

Dwa krwiaki, wylew, rozłupana czaszka. Poruszająca walka o zdrowie gwiazdora TVN to natchnienie dla wielu osób

TVN w swoich produkcjach najczęściej stawia na wszystkim dobrze znane twarze. Jednak nie oznacza to, że nie angażuje również młodych aktorów. Jeden z niezwykle obiecujących gwiazdorów stacji przeszedł wypadek, z którego ledwo uszedł z życiem. Dwa krwiaki, wylew i dosłownie rozłupana czaszka - to tylko powierzchowny opis tego, co przypadło artyście w udziale. Jednak aktor nie poddał się i po ciężkiej rehabilitacji odzyskał panowanie nad umysłem oraz ciałem. Warto przypomnieć poruszającą walkę o zdrowie aktora kultowego serialu. Być może w tym momencie wiele osób przechodzi równie ciężką rehabilitację, a poruszająca walka o zdrowie artysty okaże się natchnieniem dla osób, które są na skraju załamania.

TVN ma na swoim koncie sporo seriali oraz programów, które z czasem stały się wręcz kultowe i są po dziś dzień bardzo miło wspominane. Idealnym przykładem jest "39 i pół", który w swoim czasie był jednym z najpopularniejszych seriali w naszym kraju. Jedną z jego gwiazd jest Alan Andresz, który uległ poważnemu wypadkowi. Według lekarzy aktor był o krok od śmierci. Jednak nie poddał się i teraz może być wzorem dla wielu osób, którym również przytrafił się groźny wypadek i właśnie toczą walkę o zdrowie.

Koszmarny wypadek gwiazdora TVN

Nie ulega wątpliwości, że tak drastyczne wydarzenie, jak to pozostaje w człowieku przez lata. Zwłaszcza gdy zdajemy sobie sprawę, że mogliśmy stracić najcenniejszą rzecz, jaką mamy, czyli życie. Sytuacja miała miejsce w jednym z warszawskich klubów. Andresz wdał się wtedy w szarpaninę i następnie pośliznął. Pech chciał, że upadając, jak sam wspomina rozłupał sobie czaszkę. Jego obrażenia były bardzo poważne i wymagały natychmiastowej hospitalizacji. Andresz miał dwa krwiaki, wylew i przesuniętą oś mózgu. - Lekarz powiedział, że zrobiłem unik pod kosą. Trzeba być szybkim. Podobno się poślizgnąłem. Miałem dwa krwiaki, wylew, przesunięcie osi mózgu, zagrożenie wklęśnięcia mózgu i rozłupaną czaszkę - przyznaje w jednym z wywiadów. Wypadek bardzo mocno odbił się na aktorze zarówno fizycznie i psychicznie pozostawiając blizny, które są widoczne po dziś dzień. Mimo że od tych wydarzeń minęło już kilka lat to Andersz bardzo niechętnie do nich wraca.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aktor musiał przejść rehabilitację, aby odzyskać ponowną władzę nad swoim umysłem oraz ciałem. Zajęła ona aż dwa lata, a odzyskanie równowagi psychicznej pochłonęło kolejne dwa. - Były problemy ze wszystkim, z mową, pamięcią, chodzeniem, wzrokiem - wyznaje aktor. Po wypadku Andresz znacząco zmienił swoje życie. Do tego felernego dnia prowadził bardzo imprezowy tryb życia, ale teraz stawia przede wszystkim na sport oraz zdrowe nawyki. Widać, że chce jak najlepiej zadbać o swój już i tak nadwyrężony organizm.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Dlaczego Chylińska to powiedziała? Wielki wstyd, nawet jej fani są zniesmaczeni
  4. Kożuchowska dostanie kolejną szansę życia?! Może być gwiazdą legendarnego serialu
  5. Gra w „M jak Miłość” zrujnowała życie wielkiej gwiazdy. Psycholog w akcji
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News