Aktor serialu "Ranczo" na dnie. Zniszczyli go

Aktor serialu "Ranczo" na dnie. Zniszczyli go Źródło: fot. youtube.com

Po niemal dwóch latach końca dobiegła sprawa gwiazdora hitu TVP "Ranczo". Aktor został uznany za winnego i musi wypłacić spore odszkodowanie. Artysta jednak nie zgadza się z wyrokiem.

Na początku października 2016 roku na jednej ze stołecznych ulic gwałtowne hamowanie autobusu komunikacji miejskiej powaliło na podłogę pojazdu 74-letnią kobietę. Staruszka w wyniku upadku doznała urazu głowy, który wymagał hospitalizacji. Jak ustalono w toku śledztwa, kierowca autobusu do manewru zmuszony został przez znajdujący się przed nim pojazd osobowy. Samochód zmienił pas w sposób niedozwolony, a chcący uniknąć zderzenia pracownik ZTM błyskawicznie wcisnął odpowiedzialny za zatrzymywanie pedał. Nieodpowiedzialne zachowanie na drodze doprowadziło pasażerkę autobusu do zdrowotnych problemów. Starsza pani nie wiedziała nawet, kto spowodował jej krzywdę.

Gwiazdor "Ranczo" z wyrokiem

Po przybyciu na miejsce policji okazało się, że zbuntowanym wobec zasad ruchu drogowego kierowcą był Paweł Królikowski, popularny aktor, najbardziej znany ostatnio z serialu "Ranczo". Sprawa błyskawicznie trafiła do Sądu, który długo zastanawiał się nad wyrokiem.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

Wymiar sprawiedliwości w postaci Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy orzekł, iż Królikowski bezpośrednio przyczynił się do urazu głowy pasażerki Barbary G. Sędziowie zasądzili wobec niego nakaz wypłaty emerytce odszkodowania w wysokości 14 tys. złotych i pokrycia kosztów postępowania sądowego w wysokości 1,5 tys. złotych. Ani aktor, ani jego obrońca nie są zadowoleni z wyroku. - Sprawa jest skomplikowana pod względem praktycznym i prawnym. Nie rozumiem, dlaczego sąd nie wziął pod uwagę roli kierowcy autobusu, który naszym zdaniem zbyt gwałtownie zahamował, co doprowadziło do urazu głowy pasażerki. Poza tym poszkodowana nie ma żalu do mojego klienta, uważa, że to był nieszczęśliwy wypadek - powiedział "Super Expressowi" mecenas Dawid Biernat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oszukał całą Polskę! NAJSŁYNNIEJSZY gwiazdor w historii TVN wykiwał wszystkich
  2. Wielka tajemnica papieża. Jan Paweł II był MISTYKIEM
  3. DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News