Gwiazda "Na dobre i na złe" błaga o modlitwę. Jest bardzo źle

Gwiazda "Na dobre i na złe" błaga o modlitwę. Jest bardzo źle Źródło: fot. Instagram

Redbad Klynstra-Komarnicki to aktor, którego znamy przede wszystkim z roli lekarza w "Na dobre i na złe". Jest raczej mało aktywny w świecie show-biznesu, jednak wciąż uwielbiany przez rzeszę Polek. Teraz słynny gwiazdor prosi o modlitwę. Choroba może zniszczyć mu życie...

Obecnie znany aktor znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Mimo ogromu wsparcia, jakie otrzymuje od swojej przepięknej żony, Emilii Komarnickiej, nie może oderwać się od lęku i zmartwień. Wszystko z powodu jego ojca. - Mój Ojciec, Holender (Fryzyjczyk), który, po nawróceniu się na katolicyzm, zakochał się w Polsce, nauczył się polskiego bez akcentu. Mnie nauczył po polsku i namówił, żebym tu studiował. Teraz ja tu, a on w Amsterdamie mocno schorowany. Proszę o modlitwę - napisał na jednym z portali społecznościowych Redbad Klynstra-Komarnicki. Zmartwiony o zdrowie ojca, błaga wszystkich wiernych fanów o modlitwę.

Dla gwiazdora "Na dobre i na złe" najważniejsza jest rodzina

Ojciec jest dla aktora kimś bardzo ważnym. Jak wspomina we wpisie, to właśnie on nauczył mówić go po polsku. Kolejną ważną osobą w życiu gwiazdora "Na dobre i na złe" jest jego żona. Po Emilii Komarnickiej przejął nazwisko - wszystko po to, by z szacunkiem potraktować rodziców, którzy wychowali jego ukochaną. - Chciałem uhonorować rodzinę mojej żony, złożyć jej w ten sposób wyraz szacunku za to, jak wychowała Emilię, jakie przekazała jej wartości. Ona ma tylko siostrę i ich rodowe nazwisko nie byłoby przekazywane dalej, a jest bardzo piękne. Teraz oboje mamy dwa nazwiska - powiedział w wywiadzie dla jednej z gazet. Para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiele osób nie wiedziało nawet, że Emilia jest w ciąży, ale teraz potwierdziła na Instagramie, że ma synka! Mamy nadzieję, że ze zdrowiem ojca Redbada będzie coraz lepiej i w pełni sił będzie mógł bawić się z wnukiem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mroczny okres w życiu gwiazdy Polsatu. Gdyby nie mąż, doszłoby do tragedii
  2. Bestialskie zabawy z młodości najważniejszej twarzy TVP! Dziś się tego wstydzi
  3. Rydzyk zniknął na pół roku. Tajemnicze zaginięcie duchownego sprzed lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News