Gwiazdor
Bartłomiej Chudy - 4 Grudnia 2018

Gwiazdor "Mam Talent" miał koszmarny wypadek. Nowe informacje są jeszcze gorsze

"Mam Talent" stał się dla niego trampoliną do wielkiego sukcesu. Osiągnął go dwa dni temu. Dziś finalista ostatniej edycji programu walczy o powrót do zdrowia po fatalnym wypadku!

"Mam Talent" i jego uczestnicy wzbudzają w milionach Polaków uzasadniony zachwyt. Na oczach całej Polski wypływają wyjątkowe osobowości ujmujące sędziów swoim talentem i umiejętnościami.

Finalista "Mam Talent" w tarapatach. Miał groźny wypadek

Jednym z nich w ostatniej edycji popularnego show był Patryk Niekłań. Cyrkowiec dał się poznać szerszej widowni po znakomitych występach "na obręczy". Stał się znakomitą alternatywą dla "oklepanych" w programie wokalistów, którzy od lat hurtem biorą najwyższe miejsca w show. Od wczoraj media obiega fatalny komunikat. Patryk Niekłań miał poważny wypadek drogowy. Wracał do rodzinnych Starachowic. Na drodze wojewódzkiej 631 pod Warszawą. Wirtualna Polska podała, że jego samochód "wpadł w poślizg i uderzył w drzewo". Mężczyzna przeżył, ale wypadek był na tyle poważny, że nie obyło się bez rozcinania karoserii pojazdu. Serwis podaje, że akrobata cyrkowy pozostaje w "bardzo ciężkim stanie".

Bliska osoba "być może będzie potrzebna zbiórka"

Jego stan ma być nieciekawy do tego stopnia, że rozważa się oddolną pomoc dla Patryka. - Stan Patryka jest minimalnie lepszy niż bezpośrednio po wypadku, ale wciąż nie można powiedzieć, że jest dobrze. Być może będzie potrzebna jakaś zbiórka pieniędzy - powiedział dla Wp.pl jedna z osób z otoczenia akrobaty. Fani ślą życzenia laureatowi "Mam talent". Życzą mu zdrowia i zwycięskiej walki. - Wracaj szybko do zdrowia po wypadku. Mam nadzieję, że wyjdziesz z tego ciężkiego stanu - napisał jeden z fanów. - Trzymaj się mocno. Jesteś fighterem, dasz radę! Przesyłam pokłady dobrej energii - czytamy w innym z wpisów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Patryk Niekłań w sobotnim finale "Mam Talent" zajął trzecie miejsce. Jego występ akrobatyczny zachwycił widzów i jurorów. Mężczyzna ma 30 lat i jest artystą-akrobatą cyrkowym. Pochodzi ze Starachowic, ale od czasu studiów mieszka w Katowicach. Jako dzieciak trenował piłkę nożną i koszykówkę. Kontuzja wyeliminowała go ze sportu wyczynowego, przez co zdecydował w jaki sposób będzie wykorzystywał swoją energię.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen pokaz_akrobacji_w_kole_nieklanZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzom odebrało mowę! Oburzające wyznanie gwiazdy Mam Talent wbiło ich w fotele
  2. Mega wpadka legendarnego gwiazdora Mam Talent! Jego potwór znalazł otwór
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Uczestnik „Mam Talent” doprowadził do płaczu wszystkie kobiety! Jego popis przejdzie do historii
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
źródła: echodnia.eu, Wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News