Gwiazdor DDTVN prosi o pomoc. "Kiedy pożar zabiera całe życie"

Gwiazdor DDTVN prosi o pomoc. "Kiedy pożar zabiera całe życie" Źródło: Youtube.com/TVN Style

DDTVN utwierdził sławę Mateusza Hładki. Dziennikarz postanowił wykorzystać rozpoznawalność, by poprosić fanów o pomoc w niezwykle ważnej sprawie.

DDTVN kojarzy się nam z wieloma pozytywnymi inicjatywami. Prowadzący program dziennikarze uchodzą nie tylko za specjalistów, ale ludzi dobrej woli, którzy chcą dokładnie wyjaśnić widzom interesujące zjawiska. 

Gwiazda DDTVN apeluje o pomoc. Jego znajomi stracili w pożarze dobytek życia

Dziś gwiazdor programu postanowił wykorzystać rozpoznawalność w rzadko spotykany sposób. Mateusz Hładki, dziennikarz i reporter DDTVN specjalizujący się w sprawach modowych, opublikował na swoim profilu na Facebooku przejmujący wpis.

Dowiadujemy się z niego, że znajomi reportera stracili niedawno swój cały dobytek swojego życia. Pogorzelcy są dziś w potrzasku, zdani jedynie na słowa otuchy. Stąd też apel dziennikarza TVN, mający w swym celu dotarcie i przekonanie ludzi, którzy chcą pomóc. 

- Drodzy, trzeba pomóc! Zdaję sobie sprawę, że każdego dnia ktoś apeluje o pomoc, dramaty dzieją się codziennie i trudno pomóc każdemu. Publikuję ten link, ponieważ dotyczy osoby, którą znam i wiem, że sama potrafi bezinteresownie pomagać, jest siłaczką, świetnym człowiekiem. Teraz Ona i jej bliscy potrzebują tej pomocy! Działamy! - napisała Mateusz Hładki wstawiając link do zbiórki na rzecz ofiar pożaru.

Inicjatywa zdaje się przynosić dobre skutki. Darczyńcy przekazali rodzinie już blisko 40 tysięcy złotych. Do celu określonego w zbiórce pozostało jeszcze 110 tys. zł. Dzięki takiemu wsparciu jak to udzielone przez dziennikarza TVN do pomocy przyłączają się kolejni darczyńcy. Wsparcie zdążyło przekazać już ponad 700 osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wierzymy w dobro które wraca. Pomóżcie nam odbudować ten dom, który dla mnie jest wspomnieniem wspaniałego czasu dzieciństwa, a dla wujka i cioci całym światem. Dziś, kiedy opada kurz, mają oparcie w rodzinie, ale nie jesteśmy sami zebrać tak dużej kwoty - napisała pod zbiórką w serwisie Pomagam.pl Nawojka Chalupińska.

Czytamy, że córka chce przeznaczyć środki ze zbiórki zarówno na odbudowę, jak i wsparcie medyczne dla wujka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Facebook, Pomagam

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News