Był megagwiazdą show TVN lecz nagle zniknął. Jego życie bardzo się zmieniło

Był megagwiazdą show TVN lecz nagle zniknął. Jego życie bardzo się zmieniło Źródło: screen/YouTube

TVN przyniosło mu ogromną popularność. Do Polski przyjechał z Niemiec, by odwiedzić rodzinę. Postanowił wziąć udział w polskiej edycji "Big Brothera". Kultowy reality show zmienił diametralnie jego życie. Był kucharzem, prezenterem i nagle zniknął z show biznesu. Czym teraz zajmuje się Klaudiusz Sevković?

TVN wystartował z kultowym "Big Brotherem" w 2001 roku. Nazwiska uczestników pierwszej edycji zna niemal każdy. Jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci był Klaudiusz Sevković. Po programie starał się wybić jako gospodarz programów kulinarnych. Wydał kilka książek. Później, prowadził telezakupy, był prezenterem telewizyjnym i zniknął. Swoją działalność poprowadził finalnie na zupełnie inne tory.

Czym zajmuje się gwiazda "Big Brothera" TVN?

W 2003 roku został prezesem Klubu Piłki Ręcznej Ruch Chorzów, sekcji żeńskiej. Działanie rozpoczął, gdy klub był na skraju bankructwa i szybko wyprowadził go na prostą. W 2007 roku, został menadżerem reprezentacji polski piłki ręcznej. Niezwykła osobowość połączona ze zmysłem biznesmena doprowadziły Klaudiusza na sam szczyt. Przez pewien czas nagrywał piosenki. Ma na swoim koncie album pod tytułem "Optymista" i singiel "To co najważniejsze". Obecnie pełni rolę menadżera w jednej ze śląskich firm. Jest na jednym z wyższych stanowisk, gdzie musi wykorzystywać nie tylko swoją charyzmę, ale i umiejętności analityczne. Zajmuje się organizacją eventów golfowych. Prywatnie, wciąż jest mężem pięknej Caroline, z którą ma dwoje dzieci: syna Claudio-Tigera i córkę Vanessę. Dziewczyna właśnie rozpoczyna karierę na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia, zrzeszając coraz liczniejszą grupę fanów. Wielu zauważa, że pójdzie w ślady ojca i zostanie celebrytką.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy pierwszej edycji "Big Brothera"

Warto przypomnieć innych bohaterów pierwszej edycji popularnego show. Alicja Walczak - piękna brunetka skończyła trzy kierunki studiów i dziś prowadzi własną firmę. Monika Sewioło odcięła się od show biznesu i zajęła się marketingiem. Janusz Dzięcioł - laureat programu zajął się polityką, podobnie jak Sebastian Florek. Grzegorz Mielec wyjechał do Brazylii i tam znalazł ukochaną, a jego "ekranowa miłość" Karolina Pachniewicz prowadzi bloga. Gosia Miller zajmuje się PR-em, a Gulczas chciał rozpocząć karierę artystyczną. Gwiazdor wydał nawet książkę, ale ta nie spotkała się z entuzjastycznych przyjęciem. Jak widać gwiazdy TVN-owego hitu skorzystały na sławie kilka lat temu. Teraz, nie możemy ich spotkać w show-biznesie. Na pewno, okres pobytu w domu Wielkiego Brata miał niemały wpływ na ich życie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda DDTVN uderza w Biedronia. Fani jej tego nie darują
  2. Słynny dziennikarz TVP przekroczył granice. Chce pałować sędziów SN
  3. Kochały go miliony Polaków. Nie żyje twórca kultowej bajki na TVP
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News