Małgorzata Socha w ciężkiej żałobie. Pożegnała najbliższą osobę
Karol Zaborowski - 20 Czerwca 2018

Małgorzata Socha w ciężkiej żałobie. Pożegnała najbliższą osobę

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN przeżywa teraz bardzo trudny okres. Niedawno straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Teraz oficjalnie pożegnała członka swojej rodziny.

Śmierć rodzica jest zawsze potwornym ciosem, szczególnie gdy wiąże nas z nim silna więź wybiegająca poza więzy krwi. Małgorzata Socha niedawno przekonała się o tym na własnej skórze, ponieważ kilka dni temu odszedł jej ukochany tata. Gwiazda TVN znana z takich seriali jak "Brzydula" i "Na Wspólnej" bardzo ciężko zniosła tę tragiczną wiadomość. Na szczęście miała wokół siebie zarówno bliskich, jak i fanów, którzy okazali jej ogrom wsparcia.

Gwiazda TVN pożegnała ojca

Aktorka wciąż pozostaje w głębokiej żałobie po stracie ojca. Teraz jednak oficjalnie go pożegnała, na jej Instagramie pojawił się wpis, ze wzruszającym zdjęciem ukazującym Jerzego Soche z czasów, gdy był jeszcze w znakomitej formie. Do zdjęcia dołączony jest jeszcze komentarz, który wiele osób złapał na serce. Widzimy w nim podziękowania od aktorki za całe wsparcie, które zostało jej okazane zarówno od przyjaciół, jak i od fanów oraz wspomnienia o ukochanym Tacie. Po tekście widać, że Małgorzata Socha była bardzo związana z ojcem, który mocno wspierał ją w spełnianiu swoich marzeń. Mężczyzna bez wątpienia spełniał się w roli ojca, dodatkowo wywiązał się z niej perfekcyjnie, ponieważ wychował jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aktorek w polskiej telewizji.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/@malgosia_sochaChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Danuta Holecka ma nową pracę!
  2. Partner zdradził Katarzynę Nosowską. Piosenkarka upokorzona
  3. Podczas meczu nagle wszyscy spojrzeli na Agatę Dudę. Co ona wyprawiała?!
kinga_rusin214 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
8 skutków palenia, których nie przewidziałeś [ZDJĘCIA]8 skutków palenia, których nie przewidziałeś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: plejada.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News