Gwiazda TVN, TVP i Polsatu błaga o pomoc. Nie ma leków, nie może funkcjonować

Gwiazda TVN, TVP i Polsatu błaga o pomoc. Nie ma leków, nie może funkcjonować

Dziennikarka i prezenterka największych polskich stacji, jak TVN, TVP i Polsat, cierpi na ciężką chorobę. Obecnie do leczenia wykorzystuje sterydy, których stosowania nie może nagle przerywać. Jak się jednak okazało, w aptekach nigdzie nie mogła dostać niezbędnych leków! W jednej chwili zaczęła walkę o życie i zdrowie.

Agata Młynarska cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. Ostatnio z tego powodu trafiła do szpitala na kilka dni, podjęła też ryzykowne i mocno inwazyjne leczenie sterydami. Jednym z leków, z którego korzysta regularnie jest Entocort. Gdy próbowała zakupić kolejne zapasy w aptece, okazało się, że... nie może go nigdzie znaleźć! Podobnie było w kolejnych aptekach i wielu hurtowniach, do których zatelefonowała. ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk obmacywana za pupę! Zdjęcie w sieci, internauci oburzeni - Entocort - lek, bez którego my, chorzy na nieswoiste zapalenia jelit, w stanach ostrych, nie możemy funkcjonować, nie możemy też przerwać kuracji, bo jest to steryd. Niestety NIE MA go w aptekach i w hurtowni. Nagle przepadł, nie ma zamienników. Szukam go od kilku dni. W aptekach dostaję informację, że lek „wcięło”, nie ma i już. Trzeba czekać… - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda TVN nie mogła jednak czekać. Natychmiast poprosiła internautów o pomoc.

Gwiazda TVN, TVP i Polsatu śmiertelnie zagrożona! Mogła trafił do szpitala

- Czy macie może pomysł jak go zdobyć? Może znacie zaprzyjaźnione apteki, które mogą go jeszcze mieć przez przypadek??? Będę wdzięczna za pomoc. Wstrzymam się od stosownego komentarza na ten temat bo słowa, które cisną się na usta zaprowadziły by mnie pod sąd. - zaapelowała spanikowana Młynarska.
ZOBACZ TAKŻE: Załamany mąż Kory nie wytrzymał na pogrzebie. Łzy cisną się do oczu Szczęśliwie fani gwiazdy okazali się bardzo pomocni. Już kilka godzin później Agata Młynarska dostała informacje na temat apteki na Wilanowie, która w zapasach miała dany lek. Zachęca jednak swoich wielbicieli do dalszego zgłaszania problemu braku sterydów, aby podobne sytuacje więcej się nie powtarzały. Następny artykuł