Śliczna gwiazda TVN przeszła bardzo ciężką operację. Lekarze rozłożyli ręce

Śliczna gwiazda TVN przeszła bardzo ciężką operację. Lekarze rozłożyli ręce

Jedna z gwiazd TVN zdobyła się na wielkie wyznanie. Przyznała, że przeszła bardzo ciężką operację, która zdarzyła się w najmniej spodziewanym momencie w jej życiu. Lekarze nie dawali jej wielkich szans, a na myśl o podjęciu się operacji bezradnie rozkładali ręce.

TVN ma w swoich szeregach wiele gwiazd, które stały się nie tylko ikonami stacji, ale również całego show biznesu. Pośród prestiżowych wydarzeń, zdjęć na ściankach i kontraktów opiewających na setki tysięcy złotych niestety znajduje się miejsce dla osobistych tragedii.

Gwiazda TVN przeszła ciężką operację

Omenaa Mensah jest z telewidzami TVN-u już od 15 lat. Początkowo zaistniała jako pogodynka, ale z czasem zyskiwała coraz większy status i stacja znalazła dla niej inne role. Prezenterka prowadziła również programy podróżnicze, sportowe, kulinarne i lifestylowe. Znana pogodynka była gościem programu "Gwiazdy Cejrowskiego", w którym podzieliła się swoim bolesnym przeżyciem. Opowiedziała o tym, że była bardzo ciężka chora. Podupadła na zdrowiu w najmniej oczekiwanym momencie swojego życia. Wszystko stało się w momencie, kiedy spodziewała się swojego drugiego dziecka. - Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam. Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki - wyznała. Mensah musiała szukać pomocy za granicą. Polscy lekarze nie chcieli się podjąć wykonania skomplikowanej operacji i w bezsilności rozkładali ręce. - Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być. Byłam operowana za granicą, bo w Polsce się nie podjęto - powiedziała Marcinowi Cejrowskiemu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jest to wielkie wyznanie ze strony gwiazdy, która bardzo ceni sobie sferę prywatną. Jest to dla niej na tyle ważne, że nawet informacje o swojej ostatniej ciąży utrzymywała w tajemnicy. Dopiero po narodzinach dziecka postanowiła podzielić się ze światem dobrą nowiną.

Sama walczyła o życie, ale pomagała innym

Omenah Mensaah prowadzi bardzo szeroko zakrojoną działalność charytatywną. Cztery lata temu założyła swoją fundację Omenaa Foundation. Z jej inicjatywy m.in. została zbudowana szkoła w Temie w Ghanie. Fundacja kładzie też wielki nacisk na edukację dzieci w zakresie wzajemnej szacunku. W tym celu prowadzi projekt Ambasada Tolerancji, który gromadzi przedsięwzięcia mające pomóc w nauczaniu odpowiedniego podejścia do drugiego człowieka. Fundusze na inwestycje prowadzone przez fundację są zbierane w dużej mierze przez platformę crowdfundingową i działania jej ambasadorów. ZOBACZ TAKŻE
  1. Marta Kaczyńska powraca po długiej przerwie. O co jej znowu chodzi? 
  2. Wykryli guza mózgu u uwielbianej aktorki Barw Szczęścia. Dramatyczna walka o życie 
  3. Dramat gwiazdora TVP. Jego 4-letnie dziecko zmarło w tragicznych okolicznościach 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News