Justyna Pochanke, która widzom TVN wydaje się bardzo stanowczą, wyważoną osobą, po raz pierwszy postanowiła bardzo szczerze opowiedzieć o swoim życiu. Jak się bowiem okazuje, było ono pełne uzależnień, kryzysów oraz strachu, które udało jej się jednak przezwyciężyć.

Pochanke rozstała się z pierwszym mężem, kiedy jej córka miała 2 lata. Samotne rodzicielstwo kojarzy jej się dziś z lękiem. Jak wspomina, w tamtym okresie swojego życia… spała z nożem pod poduszką.

Jednocześnie dziennikarka starała się być jednak bardzo profesjonalna. Trudnych emocji, które nią targały, nigdy nie przenosiła na pracę. Pomimo ogromu sił, który musiała w niej zostawić, nie żałuje swoich wyborów.

Jak sama przyznaje, Pochanke bardzo łatwo wpada w kolejne nałogi. Kobieta dobrze jednak wie, że nawyki te bardzo negatywnie odbijają się na jej zdrowiu.

– Wreszcie życie wystawiło rachunek. Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana – opowiedziała w bardzo szczery sposób dziennikarka.

Bardzo szybko postanowiła ona więc poszukać skutecznej pomocy. Otrzymała ją od bliskich – córki oraz obecnego męża, przy którego boku jest bardzo szczęśliwa. Zaznacza jednak, że jest typem osoby, która nie ułatwia ukochanym osobom życia przez bardzo trudny, stanowczy charakter.

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Zobacz również