Gwiazda TVN zdradza intymne szczegóły. Chodzi o zdrowie

Gwiazda TVN zdradza intymne szczegóły. Chodzi o zdrowie Źródło: fot. youtube.com/tvnpl

Jej życie diametralnie zmieniło się w ostatnich miesiącach. Chociaż była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN, po wielu latach niespodziewanie zniknęła z anteny. Teraz wróciła i zdradza intymne szczegóły ze swojego życia.

Ewa Drzyzga prowadziła legendarny w polskiej telewizji program "Rozmowy w toku". Talk-show na antenie TVN gościło przez ponad 16 lat. Poruszano w nim tematy ważkie i błahe, intymne i istotne społecznie. Zaproszeni goście zawsze mieli szansę podzielić się swoją historią i liczyć na to, że zostaną wysłuchani. Ponadto mogli także liczyć na fachową poradę zapraszanych do studia ekspertów.

Ewa Drzyzga z nowym programem w TVN

Wiele tematów poruszanych w "Rozmowach w toku" wywoływało kontrowersje lub śmiech. Być może to było powodem do zakończenia emisji show w 2016 roku. Jego wieloletnia prowadząca Ewa Drzyzga tylko przez krótki czas była bezrobotna. Już wiosną 2018 roku na antenę TVN trafił nowy program Ewy Drzyzgi, tym razem to 36,6, program w którym najsłynniejsza w Polsce rozmówczyni dyskutuje z ekspertami o zdrowiu i sposobach radzenia sobie z wieloma dolegliwościami. Program, jak się okazuje, jest dla niej powodem do nieustannego zastanawiania się nad własnym zdrowiem. Przyznaje wprost, że ze względu na rozmowy z ekspertami, sama także wielokrotnie badała się pod kątem wielu schorzeń, o których traktowały dyskusje w programie. - Przyznaję, że zdarza mi się zrobić dodatkowe badania pod wpływem jakiegoś tematu. Dzięki temu programowi jestem czujna - mówi Drzyzga. Jak się okazuje, dotyczy to nie tylko jej, ale także redakcyjnych kolegów, którzy już nie raz mogli przekonać się o skuteczności programowego eksperta, prof. Krzysztofa Łabuzka. - Ma na swoim koncie kilka trafnych diagnoz wśród zespołu i skierowań do właściwych lekarzy - podkreśla dziennikarka.

Ewa Drzyzga mówi bardzo szczerze o intymnych sprawach

Jak zaznacza wieloletnia gwiazda TVN, niezwykle ważna jest dla niej profilaktyka, szczególnie w sprawach, które są tak istotne dla kobiet. Podkreśla, że wiele badań wykonywanych regularnie może uchronić przed tragedią dzięki wczesnemu wykryciu chorób. Nie boi się otwarcie przyznać do niezwykle intymnych spraw, jak kwestia badań cytologicznych czy piersi. Mówi wprost, że o tych badaniach zawsze pamięta. - Na pewno o tych, które są kluczowe dla kobiet, czyli cytologii i USG piersi. Ostatnio po raz pierwszy robiłam badanie ultrasonograficzne brzucha. Lekarze często mówią mi, że najtrudniejsze momenty dla nich to te, kiedy muszą powiedzieć pacjentom, że jest bardzo źle, że gdyby przyszli wcześniej, to by dało się uratować zdrowie, a nawet życie - zdradza dziennikarka TVN. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Pobito brutalnie polską dziennikarkę! Ksiądz nasłał na nią wściekłych wiernych
  2. Nie żyje kultowy polski dziennikarz. Zmarł nagle
  3. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze "przyłapali" naszych piłkarzy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News