Gwiazda TVN błaga o modlitwę. "Nasze maleństwo jest w krytycznym stanie"

Gwiazda TVN błaga o modlitwę. "Nasze maleństwo jest w krytycznym stanie"

TVN znalazł niezwykłe miejsce dla Joanny Krupy. Gwiazda, która niesamowitą karierę rozpoczęła w USA, teraz mogła pojawić się jako "ekspert mody" także w rodzinnym kraju. Znana z nienagannego stylu, amerykańskiego akcentu i miłości do zwierząt Joanna Krupa ma teraz powód do zmartwień.

TVN zrezygnował z emisji programu "Misja pies", w którym Joanna Krupa znajdowała nowe domy dla zwierząt ze schroniska. Znana miłośniczka czworonogów zawsze walczyła o dobro zwierząt. Teraz to ona potrzebuje wsparcia.

Gwiazda TVN przeżywa dramat! Joanna Krupa błaga o modlitwę dla bliskiego

Bliskim, a właściwie najbliższym przyjacielem gwiazdy TVN jest york o imieniu Prince. Modelka wstawiła właśnie jego zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, a followersów błaga o modlitwę. Co się dzieje z ukochanym czworonogiem Krupy? Zdjęcie Joanny Krupy natychmiast zebrało tysiące komentarzy. Niezmiennie pojawiają się słowa wsparcia oraz otuchy. Słowa, sugerujące spełnienie życzenia gwiazdy TVN płyną w kilku językach i wygląda na to, że ich autorzy z całego świata wysyłają szczere wsparcie dla modelki. Nie wiadomo jednak, co się dokładnie stało z pieskiem o imieniu Prince. Na samym profilu modelki znaleźć można dziesiątki zdjęć, potwierdzających, jak mocno kocha zwierzęta. Gwiazda TVN działa na rzecz organizacji PETA i brała udział w akcjach przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. W Polsce wspiera kilkanaście schronisk bezpośrednio wpłacając pieniądze, organizując zbiórki czy szukając domów dla czworonogów. Jak przyznała w wywiadach, to rodzice nauczyli ją troski i szacunku do zwierząt. Nic więc dziwnego, że chciała zapewnić swoim małym przyjaciołom ciepły dom. Gdy się okazało, że jej zwierzak cierpi, podobno się całkowicie załamała. A swoim nieszczęściem podzieliła się z fanami w social mediach. - Proszę, módlcie się za nasze maleństwo, Prince`a, który jest w krytycznym stanie. Boże pobłogosław - napisała Krupa. Nie wiadomo jednak, co dokładnie stało się z yorkiem o imieniu Prince. Joanna Krupa od wczoraj milczy. TVN Joanna Krupa prosi o modlitwę dla swojego yorka. IG/joannakrupaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler ma MEGA niespodziankę dla fanów. Pomoże jej... Joanna Krupa
  2. Skandal nocą! Krupa ujawnia szokującą prawdę o najsłynniejszych celebrytach
  3. Martyniuk zwierza się ze swojej przeszłości. Trudno w to uwierzyć
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News