W Top Model wróżyli jej wielką karierę. Skończyła na terapii i z problemem z używkami

W Top Model wróżyli jej wielką karierę. Skończyła na terapii i z problemem z używkami

"Top model" jest programem, który swoim uczestnikom daje szanse na gigantyczną karierę. Niestety, nie wszyscy umieją sobie poradzić z życiem w świetle fleszy. Ta historia jest tego doskonałym przykładem.

"Top model" od lat emitowane jest na antenie telewizji TVN. Przez ten czas program zyskał liczne grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na każdą nową edycję show. Również na castingach nie brakuje chętnych do tego, aby spróbować swoich sił w rywalizacji przed kamerami. Niestety, mało kto zdaje sobie sprawę, idąc do programu, jak tak naprawdę wygląda życie gwiazdy i osoby rozpoznawalnej.

Gwiazda "Top model" i jej postanowienia

Kamila Imrom była uczestniczką programu. Niestety, nie udało jej się dojść do finału, mimo że jurorzy bardzo chwalili jej sylwetkę oraz umiejętności. Kamila na swoich sesjach wychodziła bardzo naturalnie, co dostrzec mogła nawet osoba niezaznajomiona z fotografią i światem mody. Wielokrotnie słyszeliśmy, że Kamila odniesie gigantyczny sukces, jednak sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Owszem modelka brała udział w sesjach zdjęciowych i nie tylko, ale nie była to obiecana gigantyczna kariera. Dodatkowo, teraz na jej profilu instagramowym pojawiła się specjalna lista, która zawiera jej wszystkie postanowienia na nowy rok. Wielu jej fanów widząc to, zaczęło się martwić o swoją idolkę. - Lifestyle’19 1. Ograniczyć alkohol 2. Tabletki + terapia 3. Sport 4. Ograniczenie internetu 5. Kontakt z naturą 6. Czytać 7. Myśleć o sobie - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Po tym wpisie widać od razu, że z modelką nie jest najlepiej. Szczególnie że na pierwszym miejscu zapisała ograniczenie alkoholu, a to sprawiło, że internauci zaczynają podejrzewać pierwsze objawy uzależniania. Dodatkowo punkt drugi, również nie napawa optymizmem. Wszystko wskazuje, że Kamila musi teraz borykać się z prawdziwymi problemami, które zaczęły ją przerastać. Jeżeli faktycznie tak jest, to pomoc specjalisty, może okazać się jej najlepszą decyzją w życiu. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać i trzymać kciuki, za to, aby w swoim życiu nareszcie odnalazła spokój i przede wszystkim radość z tego, co robi.  1. Przerażająca choroba rozrywa Katarzynę Dowbor. Wstrząsający dramat
  2. Oto jak mieszka Szelągowska. Brutalnie wbiło nas w ziemię
  3. Kuba Błaszczykowski: Fundacja piłkarza robi coś niesamowitego
  4. Widzów wbiło w fotele, Kurdej-Szatan odebrało mowę. „Siara na oczach milionów”
  5. Samochód dachował. Gwiazda „Tylko mnie kochaj” miała tragiczny wypadek
Następny artykuł