Aktorka Rodzinka.pl brutalnie pobita?! Gwiazda zabrała głos

Aktorka Rodzinka.pl brutalnie pobita?! Gwiazda zabrała głos

Rodzinka.pl przyniosła jej ogromną popularność. To właśnie na planie kultowego serialu TVP Julia Wieniawa stawiała pierwsze aktorskie kroki. Pod okiem doświadczonych kolegów z planu mogła spełniać się artystycznie. Wokół jej prywatnego życia narasta wiele spekulacji. Teraz ostro skomentowała informacje o kłótni z partnerem.

Antoni Królikowski kłócił się z Wieniawą pod jednym z warszawskich klubów. Burzliwy wieczór skomentowali w internecie świadkowie i media, które śledzą niemal każdy krok młodej celebrytki. Ona sama chciała uciąć spekulacje i szczerze opowiedziała o zaistniałej sytuacji.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl o związku z Królikowskim. Co powiedziała fanom Julia Wieniawa?

Podczas żywiołowej konwersacji pod klubem paparazzi uchwycili moment, który zaszokował fanów Wieniawy. Wkrótce media poinformowały, że Antoni Królikowski chciał uderzyć swoją partnerkę. Powstrzymać go miał Adam Zdrójkowski. Na artykuł tabloidu postanowiła odpowiedzieć agentka młodej aktorki. - Artykuł zawiera kilka przypadkowych zdjęć oraz ich nadinterpretację - zasugerowała współpracująca z aktorką kobieta. Kilka dni bez komentarza gwiazdy serialu Rodzinka.pl wobec zarzutów skierowanych w stronę Królikowskiego sprawiły, że fani zaczęli dopytywać o jej nastroje wobec sytuacji. - Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie - napisała na swoim Instagramie. Pod przewrotnym zdaniem posypały się komentarze, sugerujące, że różnica wieku między partnerami jest na tyle duża, że w ocenie internautów, para nie będzie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Sugerują, że "takich bójek" może być znacznie więcej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Antek jest starszy od niej o 10 lat, to było do przewidzenia, że ludzie z tak dużą różnicą wiekową mają różne poglądy na życie i wcześniej czy później młoda zakocha się jeszcze 5 razy zanim dorośnie do stałego związku - pojawia się pod zdjęciem Wieniawy. - Przy waszych zasięgach w social ustosunkowanie się do tej, prawdziwej lub nie informacji powinno być zgoła inne! „Nie ma przyzwolenia na przemoc w związkach, rodzinach itd. Stop narastającej agresji wśród społeczeństwa, jesteśmy temu przeciwni jako osoby publiczne i prywatnie” - pojawia się dalej w komentarzu. Będąc pod stałym nadzorem doniesień medialnych Julia Wieniawa zdaje się być ponad spekulacjami. Nie wiadomo jednak, jakie emocje towarzyszą jej relacji z Królikowskim. Ostatnio para jest widywana rzadko. Jednocześnie media donosiły o spotkaniach Wieniawy z Nikodemem Rozbickim. Czyżby byli blisko rozstania?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, a już zarabia kosmiczne pieniądze. Lepiej usiądźcie
  2. Wieniawa awanturowała się z Królikowskim pod klubem! "Uderzyłby ją, gdyby nie"
  3. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  4. Znaki zodiaku uznawane za najbrzydsze. Nie chcesz być na tej liście
  5. Rozenek i Wieniawa pokazały kształt swoich piersi. Dołączyły do nich inne
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News