Miliony widzów są oburzone. O tym wydarzeniu huczą już media z całego kraju. Gwiazda polskiej telewizji szokuje życzeniami, które wywołały ogromny skandal.

To nie pierwsze tak kontrowersyjne zachowanie gwiazdy Superstacji. Jakub Wątły prowadzi program „Krzywe zwierciadło”, w którym jakiś czas temu publicznie obraził dziennikarzy Telewizji Polskiej.

– Co pan myśli o tych brudnych, śmierdzących gnidach, które nazywają się dziennikarzami, a firmują ten rynsztok w telewizji publicznej? – zapytał dziennikarz swojego gościa.

ZOBACZ TAKŻE: Prowadzący Superstacji na wizji: Poseł PiS ma gówno zamiast mózgu

Wątły szokuje życzeniami

Wówczas Superstacja wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że słowa te są prywatnymi poglądami Wątłego, a nie stacji telewizyjnej. Ciekawe, jak tym razem władze telewizji zareagowały na kolejne skandaliczne zachowanie dziennikarza. Mężczyzna złożył wyjątkowo kontrowersyjne życzenia swoim widzom. Wielu nie mogło uwierzyć, że to nie jest żart.

– Jako że rzeźbimy w przestrzeni publicznej zwanej polityką, wypada Państwu życzyć, żeby banda tych pierdolonych zjebów, w dupę jebanych skurwysynów wreszcie się od was odjebała raz na zawsze, bo kurwa przyjdziemy i skopiemy wam dupy – wykrzykiwał dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE: Wątły: Polactwo to jasne gówno zdatne jedynie do bycia biednym śmieciem

Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]


Masz kaca? TO cię wyleczy!

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/