Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził

Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził Źródło: fot. Wikimedia Commons

Najbliżsi zawsze powinni nas wspierać, kiedy jest inaczej, zawsze trudno się z tym pogodzić. Dobrze wie o tym kobieta, która od lat uznawana jest za jedną z największych seks-bomb telewizji Polsat. Została właśnie upokorzona przez męża, grubo przesadził.

Rafał Ziemkiewicz ma wielkie szczęście, którego najwyraźniej nie potrafi należycie docenić. Jego małżonką jest seks-bomba znana z telewizji Polsat, Aleksandra Ciejek. Kobieta zdobyła serca widzów rolą kusicielki Rysi w popularnym serialu "Buła i spóła" Mimo tego, że powinien być za nią wdzięczny losowi - paskudnie, publicznie ją upokorzył. Rafał Ziemkiewicz ostatnio przeżywa prawdziwą fascynację Twitterem. Namiętnie go użytkuje, co niestety, prowadzi do tego, że często wywołuje skandale i kontrowersje. Ostatnio jednak stanowczo przesadził.

Seks-bomba telewizji Polsat upokorzona

Ziemkiewicz zaczął zachwycać się roznegliżowanymi zdjęciami Joanny Krupy, które modelka zamieszcza na swoim Instagramie. Sam nawet opublikował jej seksowne zdjęcie, na którym naga pozuje przy basenie. "Łał, zinwigilowałem instagram Dżoany Krupy! Jest co inwigilować!" - pisał, wyraźnie dumny z siebie. Niektórzy nawet brali pod uwagę ewentualność, że może ktoś włamał się na jego Twittera. Odpadła ona jednak, kiedy Ziemkiewicz osobiście odpowiedział na komentarz internautki. Kobieta zapytała, co jego żona, aktorka Aleksandra Ciejek, na takie posty męża. Ten stwierdził, że sądzi iż nie wyrzuciłaby jej z łóżka. Trudno o większe upokorzenie niż moment, kiedy mąż oglądający inne kobiety, mówi coś takiego. Jesteśmy ciekawi, czy sama Joanna Krupa, która mimochodem stanęła w centrum dyskusji, jakoś to skomentuje. Rafał Ziemkiewicz twitter.com/R_A_Ziemkiewicz Polsat Aleksandra Ciejek fot. http://www.aleksandra-ciejek.pl Polsat Buła i spóła kadr z serialu Buła i spóła Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poseł PiS półnagi z partnerką. Zdjęcia opublikowano w sieci
  2. Arcybiskup atakuje prezydenta Poznania. Bo ten chce wprowadzić 24-godzinną pomoc ginekologiczną
  3. Żałoba w polskiej polityce. Szokujące ustalenia, to było morderstwo?
  4. Żałoba w polskiej polityce. Szokujące ustalenia, to było morderstwo?
  5. Tragedia przed Dniem Dziecka! Cała Polska trzyma kciuki, trwa walka z czasem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News