Każdy człowiek ma w sobie coś nietypowego, przez co wydaje się, że wyróżnia się na tle innych. Czasami ma to charakter pozytywny, dla wielu osób jednak to defekt, zniekształcenie, którego się wstydzą i chcą naprawić. Ta gwiazda telewizji Polsat pokazała swoje piersi. Wprost mówi, że się ich wstydziła, ale ten czas już minął.

Katarzyna Dziurska jest trenerką Fitness, mistrzynią świata w tej dziedzinie. Teraz bierze udział w programie Polsatu „Taniec z Gwiazdami”, a także zaangażowała się w kampanię „Fake Off! I’m Perfect”. Jej celem jest udowodnienie, że niedoskonałości nie czynią nas brzydkimi, i że można je zaakceptować.

Gwiazda telewizji Polsat szokuje pokazując biust

Kasia Dziurska otwarcie mówi, że swojego biustu się kiedyś wstydziła. Nie jest on perfekcyjnie symetryczny, co prowadziło ją do przekonania, że jest dziwaczny i nieładny. Nie mogła zaakceptować swojego ciała i wstydziła się je pokazywać.

– Tak naprawdę co druga kobieta ma nierówne piersi, a mimo wszystko to jest wstydliwe. Ja się zawsze wstydziłam, jak szłam gdzieś na zdjęcia czy opalanie natryskowe przed zawodami. Jak miałam się rozebrać, to czułam dyskomfort. Zwłaszcza, że kiedyś miałam ładny biust, potem zaczęłam się odchudzać i trenować, więc ten biust mi spadł, bo przecież składa się głównie z tkanki tłuszczowej. Zaczęła też działać siła grawitacji. Moje piersi są nierówne – prawa jest dużo większa niż lewa – i nie mają takiego kształtu, jaki bym chciała – mówi Dziurska w wywiadzie dla wp.pl.

Celebrytka postanowiła przełamać swój własny strach, a także pomóc innym ludziom. Postanowiła wziąć udział w kampanii „Fake Off! I’m Perfect”. Akcja, zapoczątkowana przez trenerkę fitness Katarzynę Bigos, polega na „chwaleniu się” swoimi niedoskonałościami i opowieścią o swojej akceptacji tego, czego kiedyś się w sobie nie akceptowało. Bigos zaczęła od pokazania swojego nieidealnego po ciąży brzucha.

Ludzie tego porzebują

Celebryci często uchodzą za osoby idealne, oderwane od rzeczywistości. W ich świecie wszystko jest idealne, a jeśli takie nie jest, to za pieniądze można to zmienić. Dlatego tak ważne jest dla fanów, kiedy ich idole pokazują, że są zwykłymi ludźmi i mają zwykłe, ludzkie problemy.

Kasia Dziurska doświadczyła tego na własnej skórze. Po wzięciu udziału w kampanii „Fake off! I’m Perfect” otrzymała ogromny odzew od wielu osób, które przyznały, jak ważne było dla nich, że ona potrafiła podzielić się swoją niedoskonałością.

– Po opublikowaniu mojego zdjęcia dostałam nawał wiadomości od kobiet, które mi dziękują za to, że dzięki mnie i dzięki kampanii zaczęły inaczej na siebie patrzeć, bardziej się sobie podobać – mówi gwiazda Polsatu. Podkreśla także, jak ważne jest wsparcie bliskich w tej sytuacji. – Ważne jest to, że jesteśmy zdrowe, mamy rodziców, dzieci, znajomych, chłopaka. […] Mój facet, Emilian, codziennie mi powtarza, że jestem piękna. On się zdziwił, że ja chcę w ogóle wziąć udział w tej kampanii. Mówił, że przecież on w ogóle nie widzi problemu – dodaje.

Gwiazda Polsatu

Gwiazda Polsatu
fot. instagram.com/kasia_dziurska

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
  2. Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?
  3. Popek CAŁUJE LittleMonster96. „Lubię ją, brakuje jej tylko WYUZDANIA”

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?

Loading ... Loading ...

Taniec z gwiazdami: 10 nieznanych faktów z życia Popka [ZDJĘCIA]


Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

Zobacz również