Gwiazda Polsat i TVN jest chora. Pokazała jak teraz wygląda

Gwiazda Polsat i TVN jest chora. Pokazała jak teraz wygląda Źródło: screen youtube.com/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Polsat i TVN ma wiele gwiazd w obsadach swoich produkcji, które lawirują pomiędzy pracą dla jednej i drugiej stacji. Jedna z nich postanowiła pokazać wszystkim, jak teraz wygląda.

Polsat i TVN od wielu lat starają się przykuć uwagę, jak największej ilości widzów ogłaszając kolejne premiery nowych seriali, czy programów. Jednak sam pomysł nie wystarczy i trzeba mieć w drużynie kogoś znanego, kto przyciągnie widzów swoją obecnością. Na takiej zasadzie bazuje wiele programów, w których uczestnikami są właśnie celebryci. Dominika Gwit bez wątpienia łapie się w takie właśnie ramy.

Gwiazda stacji Polsat i TVN pokazała się wszystkim

Aktorka zasłynęła dzięki swojej roli w bardzo głośnym i kontrowersyjnym filmie pod tytułem "Galerianki". Dzięki tej produkcji przed Dominiką otworzyły się drzwi do prawdziwej kariery zarówno telewizyjnej, jak i teatralnej. Aktorka zagrała w kilku produkcjach emitowanych zarówno w telewizji Polsat, jak i TVN, czy TVP.

Jednak teraz aktorka jak na razie nie pojawia się w żadnych nowych produkcjach. Jej ostatni nowy serial swoją premierę ponad rok temu. Mimo to Dominika nie może narzekać na brak emocji w swoim życiu oraz bezrobocie. Została zaangażowana do udziału w kilku spektaklach i nie można zapominać, że aktorka niedawno została małżonką.

Jednak wiele osób zauważyło, że małżeństwo znacząco ją odmieniło, jeżeli chodzi o wygląd. Jakiś czas temu aktorka przeszła ogromną metamorfozę, ale teraz waży jeszcze więcej niż przed dietą, a taka otyłość wiąże się z wieloma chorobami. Jednak okazuje się, że jej waga jest również wynikiem choroby. Aktorka cierpi na zespół metaboliczny.

Sama Dominika Gwit wyznaje, że nigdy nie była równie szczęśliwa, a ciągła dieta sprawiała jej wiele trudności i negatywnie wpływała na jej samopoczucie. Co więcej, aktorka postanowiła pochwalić się właśnie swoją wizytą u fryzjera, gdzie postanowiła odświeżyć swoją fryzurę, którą przygotowuje się na nadejście wiosny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani bardzo pozytywnie o zmianach

Jej fani bardzo pozytywnie odebrali delikatne zmiany w wizerunku ich ulubionej aktorki. Mimo wszystko nie jest to jakaś spektakularna metamorfoza, ale bez wątpienia Dominika wygląda o wiele lepiej.

 - Super słoneczne refleksy, taka świeżość wraz z wiosną…a wiosna tuż tuż - pisze jedna z internautek.

 - Włoski oczywiście ładne, odżywione - czytamy.

 - Jak dziewczęco! Pięknie Kochana moja - dodaje kolejna fanka.

Polsat instagram.com

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2.  Mąż Ewy Lemańskiej, Maryny z "Janosika" zdradzał ją z MĘŻCZYZNĄ! "Byłam w prawdziwym szoku”
  3. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  4. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  5. Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł