Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Jak informuje fakt.pl do szpitala trafił na skutek złego samopoczucia. Obecnie znajduje się na oddziale chirurgi szpitala w Zawierciu.

Aktor Wojciech Błach znany z seriali „Na Wspólnej” oraz „Pierwsza Miłość” trafił do szpitala kilka dni temu.

– Wojtek od jakiegoś czasu źle się czuł. Po konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem z zawierciańskiego szpitala usłyszał, że kwalifikuje się na globalne badania wewnętrzne. Dał się więc położyć i właśnie jest diagnozowany – cytuje swojego informatora portal fakt.pl.

Portal informuje, że jeśli wyniki nie zaniepokoją lekarzy to aktor, wyjdzie prędko do domu. Problemy zdrowotne nie powinny również przeszkodzić mu w pracy zawodowej.

– Wojtek ma do grudnia przerwę w zdjęciach do seriali, więc może skupić się na zdrowiu – ifnormuje fakt.pl. Ponadto, Błach ma się również pojawić na gali 25-lecia Polsatu w połowie grudnia tego roku.

Zobacz także: SKANDAL! Cała prawda o hitowym programie Polsatu.

Michał Domański w szpitalu

Jako ciekawostkę warto dodać, że problemy ze zdrowiem ma również grana przez niego postać Michał Domański z„Pierwszej miłości”. Postać dowiedziała się niedawno, że ma krwiaka. Konieczna była operacja.

Wojciech Błach urodził się 22 maja 1972 roku w Katowicach. W 1999 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W latach 1999–2003 oraz 2008–2009 był aktorem Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi. Obecnie współpracuje z Teatrem IMKA w Warszawie. Przez kilka lat życiowo związany z aktorką Kamillą Baar, z którą ma jednego syna. Od 14 maja 2016 roku żonaty z Agnieszką Błach. Wkrótce zostanie po raz drugi ojcem.

ZOBACZ TAKŻE: Internet ryknął śmiechem! Komiczna scena seksu w polskim serialu

Źródło: fakt.pl

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również