Uwielbiana gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła fanów. Tego nikt się nie spodziewał

Uwielbiana gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła fanów. Tego nikt się nie spodziewał

M jak miłość jest serialem niezatapialnym. Od wielu lat cieszy swoich wiernych fanów i zyskuje nowych wielbicieli. Fanów serialu interesuje życie prywatne aktorów, którzy odgrywają lub odgrywali w nim swoje role. Informacja, którą podzieliła się Angelika Piechowiak zaskoczyła miłośników popularnego serialu. 

Angelika Piechowiak, znana głownie z roli Mirki Kwiatkowskiej w uwielbianym serialu M jak miłość, ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Rafał Olejniczak spodziewają się swojego pierworodnego potomka.

Dawna gwiazda M jak miłość jest w ciąży

- Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – mówi Piechowiak w rozmowie z portalem Party.pl. Para zdecydowała się nawet wyjawić, jaka będzie płeć ich dziecka. Piechowiak zostanie mamą córeczki. To o tyle ciekawe, że artystka nieczęsto tak chętnie mówiła o swoim życiu prywatnym. Dla przykładu, ślub z Rafałem Olejniczakiem wzięła w tajemnicy przed wszystkimi mediami. Widać ciążą bardzo ja otworzyła. - Oboje z mężem bardzo się cieszymy. Rafał już nie może doczekać się narodzin córeczki. Czuję, że to będzie jego mała księżniczka, którą będzie rozpuszczał do granic możliwości - dodała Piechowiak. Gratulujemy! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. POLACY MAMY TO! Jest AWANS
  2. Tusk wbija gwóźdź do trumny. PiS ma ogromny problem
  3. PORAŻKA! Kompromitująca wpadka Opola i TVP
  4. DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy
  5. Wielki skandal w Dzień Dobry TVN! O tym mówi już cała Polska
Źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News