Znana z serialu „Klan” aktorka podczas ciąży znacznie przytyła. Kobieta przechodziła trudny, depresyjny okres. Nie potrafiła zaakceptować swojego wyglądu.

39-letnia Anna Powierza w 2014 roku zaszła w ciążę. Kobieta przytyła wtedy 35-kilo. Nadwaga zrujnowała jej zdrowie psychiczne i fizyczne. Aktorka była przekonana, że po narodzeniu córeczki bez problemu powróci do swojej wcześniejszej wagi. Było to bardzo trudne i momentami traciła wiarę, jednak zawzięła się i pod okiem trenerów, będąc na specjalnej diecie po dwóch latach udało jej się schudnąć aż 30 kilogramów.

Szczere wyznanie aktorki

Serialowa Czesia z „Klanu” napisała książkę „Jak schudnąć, gdy dieta nie działa?”. W związku z nim udzieliła Super Expressowi wywiadu, w którym padło bardzo szczere wyznanie:

– Nie mogłam patrzeć w lustro, bo nie mogłam znieść swojego widoku w rozmiarze, którego nie byłam w stanie zaakceptować.Marzyłam, by wyglądać jak kobieta sprzed ciąży, ale tak się roztyłam, że ubrania w rozmiarze 48 były na mnie za małe. Raz wybiegłam ze sklepu z płaczem. Nie sięgnęłam jednak po batona, żeby ukoić nerwy, lecz zaczęłam szukać ratunku dla siebie – powiedziała.

Teraz celebrytka wygląda jak milion dolarów, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!


Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia

...

Zobacz również