Bruce Dickinson, lider jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów heavy metalowych, będzie uczyć Polaków przedsiębiorczości. Międzynarodowa gwiazda została zaproszona na Podkarpacie gdzie odbędzie się „Kongres 590”.

Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, „Kongres 590” (wydarzenie wzięło swoją nazwę od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie firmy), który odbędzie się w połowie listopada to forum wymiany idei i doświadczeń specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. W zamierzeniu organizatorów, dyskusje uczestników kongresu wytyczą nowe kierunki rozwoju, w tym skoncentrowanie się głównie na wspólnej koncepcji prac nad wzrostem ekonomicznym w Polsce.

Oprócz biznesmenów, naukowców i polityków z Polski, na kongres zostali również zaproszeni goście z zagranicy. Jednym z nich – co organizatorzy umiejętnie wykorzystują do promocji wydarzenia – jest lider światowej sławy zespołu heavy metalowego Iron Maiden, Bruce Dickinson.

Muzyk, który poza koncertowaniem i pisaniem nowych utworów jest również zawodowym pilotem, współzałożycielem firmy serwisującej samoloty oraz  twórcą uznanego browaru, Robinsons Brewery, będzie w Rzeszowie uczyć Polaków przedsiębiorczości.

Międzynarodowa gwiazda będzie dzieliła się swoimi doświadczeniami, pomysłami i ideami, które pozwoliły mu osiągnąć tak ogromny sukces w biznesie.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Zobacz również


bh, źródło: superbiz / innpoland