Jedna z największych gwiazd disco polo idzie do szpitala psychiatrycznego

Jedna z największych gwiazd disco polo idzie do szpitala psychiatrycznego Źródło: fot. Instagram.com/esmeralda_godlewska

Jej sława w ostatnich miesiącach jedynie rosła i wszystko wskazywało na to, że tendencja ta utrzyma się jeszcze długo. Niestety niedawno doprowadziła do wypadku samochodowego, a wcześniej próbowała także odebrać sobie życie. Gwiazda disco polo niedługo rozpocznie kurację w szpitalu psychiatrycznym.

Sława, koncerty, fani, autografy i telewizyjne kamery będą musiały poczekać, od kiedy wschodzące gwiazdy disco polo zmuszone zostały do przerwania kariery. Jedna ze znanych w show-biznesie sióstr, występująca pod pseudonimem Esmeralda G., doprowadziła niedawno do groźnego wypadku samochodowego. Gwiazda nie tylko stworzyła zagrożenie życia dla innych uczestników ruchu, ale także nieoficjalnie była pod wpływem alkoholu. Niedawno także jedna z jej sióstr, Magdalena poinformowała, że Esmeralda próbowała w przeszłości popełnić samobójstwo i zmaga się z depresją. - Przepraszam, ale nie chce rozmawiać na ten temat, wraz z moją całą rodziną mamy dosyć tego hejtu. Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali - powiedziała w wywiadzie dla "Super Expressu" siostra Esmeraldy Magdalena.

Gwiazda disco polo w szpitalu psychiatrycznym

Esmeralda G. po wypadku, do którego doszło 8 lipca na jednej z warszawskich ulic trafiła do szpitala z obrażeniami głowy, śledziony i miednicy. Początkowo podawano nawet, że jej stan jest ciężki. Do sprawności fizycznej gwiazda disco polo powróci dopiero za kilka tygodni. Z racji problemów ze zdrowiem psychicznym i wcześniejszej próby samobójczej zostanie przeniesiona do szpitala psychiatrycznego. - Monika dostała już lekcje od życia, od jutra przez kilka miesięcy będzie dochodziła i walczyła o swoje życie na oddziale psychiatrycznym, żeby spróbować się podnieść i poukładać swoje życie na nowo. Dostała kolejną, możliwe, że ostatnią szansę od Boga, mam nadzieje, że tym razem mądrze ją wykorzysta i wyciągnie wnioski - napisała Magdalena na Instagramie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS potrącił nastolatka! Nie straci mandatu
  2. Uwaga! Zmiany w wypełnianiu PIT-u, można wiele stracić
  3. Niewiarygodne! Odcięli mu głowę, a on PRZEŻYŁ
  4. Styl gwiazd – Monika Brodka
źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News