Gwiazda disco polo jest wściekła na Sławomira. Wszystko przez jego żonę

Gwiazda disco polo jest wściekła na Sławomira. Wszystko przez jego żonę Źródło: Fot. Facebook/Sławomir

Środowisko polskich gwiazd disco polo zdecydowanie się właśnie podzieliło. Znana wokalistka rozrywkowego gatunku muzycznego ma już bowiem dość popularności żony Sławomira Zapały, Kajry. O co pokłóciły się celebrytki?

Cayra, która od lat współpracuje z Groovebusterz, wypowiedziała się stanowczo na temat życiowej oraz zawodowej partnerki autora hitu "Miłość w Zakopanem". Piosenkarce nie podoba się bowiem fakt, iż jest ona mylona z drugą wokalistką przez tak samo brzmiący pseudonim sceniczny.

Nagła kłótnia gwiazd disco polo
- Kilkakrotnie odebrałam telefon z zapytaniem: "Co słychać u pani męża Sławomira?". Na początku trochę mnie to irytowało, ale teraz odpowiadam: "Nie jestem żoną Sławomira". (...) Nawet nie jest w moim typie. Wąs ma uroczy, ale wolę dobrze zbudowanych i wysportowanych mężczyzn, wytatuowanych rockandrollowców z trzydniowym zarostem - wyznała Cayra w jednym z wywiadów.

Cayra ma wyraźny żal do Kajry

Co ciekawe, celebrytka zaznacza także, iż to ona jako pierwsza zrobiła karierę w krajowym show-biznesie. Nie spodziewała się więc, że na scenie pojawi się inna gwiazda o podobnym pseudonimie. - Występuję jako Cayra od 2004 r. Byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że w show-biznesie pojawiła się artystka o tak samo brzmiącym pseudonimie. Nie byłam z tego powodu zadowolona - wyznała bardzo szczerze gwiazda Groovebusterz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera w TVP! Gwiazdy opisały warunki pracy, producent dostał szału
  2. Gwiazda TVN zrobiła zdjęcie W TRAKCIE porodu. Jest w internecie
  3. To nie koniec wstydu. Lewandowski został właśnie upokorzony na cały świat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News